Premiera Endless Dungeon znowu opóźniona. Jest nowa data

Krzysztof Żołyński
2023/04/13 10:15
0
0

Endless Dungeon kolejny raz opóźnione. Producenci potrzebują dodatkowego czasu na dopieszczenie swego dzieła.

Endless Dungeon nie ma szczęścia do dat premiery. Pierwotnie gra miała się ukazać w 2022 roku. Następnie termin ten przesunięto na 18 maja 2023 roku. Teraz Amplitude Studios i Sega ogłosiły, że gra pojawi się w sprzedaży 19 października. Deweloperzy uznali, że kolejne opóźnienie jest konieczne, żeby dać czas zespołowi na uwzględnienie wszelkich sugestii fanów, które pojawiły się w trakcie OpenDev.

Premiera Endless Dungeon znowu opóźniona. Jest nowa data

Premiera Endless Dungeon znowu opóźniona

Endless Dungeon ma zostać wydane na wiele platform – zgodnie z wcześniejszymi obietnicami mają to być: PC (Steam i Epic), Xbox Series X/S, PlayStation 4 i PlayStation 5. Przy okazji komunikatu o przesunięciu premiery na październik, dowiedzieliśmy się, że planowana jest również edycja na Nintendo Switch, która pojawi się „w późniejszym terminie”.

GramTV przedstawia:

Dodatkowy czas zostanie poświęcony na poprawki błędów wyłapanych w fazie testowej oraz na ulepszenia niektórych elementów gry. Jakich? Deweloperzy pracują nad lepszym zbalansowaniem rozgrywki, poprawiają ekonomię, a także wprowadzają inne zmiany, takie jak większe zróżnicowanie dzielnic i ulepszenie niektórych aspektów trybu wieloosobowego gry.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!