Pre-load Hi-Fi Rush na PlayStation 5 już dostępny. Premiera rytmicznej gry na konsoli Sony za rogiem

Patrycja Pietrowska
2024/03/18 11:30
0
0

Zainteresowani Hi-Fi Rush na PS5 mogą już szykować się do gry.

Niecały miesiąc temu poznaliśmy datę premiery Hi-Fi Rush na PlayStation 5. Dostępny dotychczas na PC i Xboxach tytuł nadciąga wielkimi krokami na konsolę Sony, w związku z czym zainteresowani mogą wstępnie pobrać grę. Pre-load jest już bowiem dostępny na PS5.

Pre-load Hi-Fi Rush na PlayStation 5 już dostępny. Premiera rytmicznej gry na konsoli Sony za rogiem

Hi-Fi Rush – pre-load na PlayStation 5 już dostępny

Na platformie X (dawny Twitter) pojawiły się dobre wieści dla wszystkich zainteresowanych wcześniejszym pobraniem gry Hi-Fi Rush na PlayStation 5. Pre-load produkcji jest już bowiem dostępny na konsolach Sony, w związku z czym gracze mogą już przygotować się do muzycznej przygody.
Warto wspomnieć, że Hi-Fi Rush było dotychczas dostępne wyłącznie na komputerach osobistych i konsolach Xbox. W lutym potwierdzono jednak oficjalnie, że tytuł trafi na konsole Sony, a wraz z tą zapowiedzią pojawił się nowy trailer gry. Jeśli zaś chodzi o sam tytuł, gracz wciela się w postać Chaia – niedoszłej gwiazdy rocka – który walczy z megakorporacją w świecie zsynchronizowanym z muzyką.
Hi-Fi Rush zadebiutuje na konsolach PlayStation 5 już jutro – 19 marca 2024 roku. Pierwotnie gra ukazała się na rynku 25 stycznia 2023 roku. Zainteresowanych rytmicznym tytułem zapraszamy do lektury: Recenzja Hi-Fi Rush - nagły atak przyszłej gwiazdy rocka.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!