Poznamy nową Galadrielę w drugim sezonie Pierścieni Władzy. Aktorka komentuje przemianę

Radosław Krajewski
2023/05/30 15:00
2
0

Nadchodzi nowa wersja Galadrieli.

Jednym z największych problemów Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy była bez wątpienia postać Galadrieli, która w trakcie całego pierwszego sezonu popełniła mnóstwo błędów, przez które trudno było polubić tę postać i jakkolwiek związać się z nią emocjonalnie. Ma się to jednak zmienić w drugim sezonie, gdzie zobaczymy nową, lepszą wersję popularnej bohaterki.

Poznamy nową Galadrielę w drugim sezonie Pierścieni Władzy. Aktorka komentuje przemianę

Morfydd Clark twierdzi, że zobaczymy nową wersję Galadrieli w drugim sezonie Pierścieni Władzy

W podcaście Unwrapped serwisu The Wrapp aktorka Morfydd Clark zdradziła, że Galadriela zmieni się w drugim sezonie. Chociaż odtwórczyni roli nie ujawniła wielu szczegółów, to widzowie mogą spodziewać się nowości, tym samym Galadriela nie będzie taka sama jak w poprzednich odcinkach.

Ostatnim razem miała coś w rodzaju kryzysu psychicznego i dlatego była w pewnym sensie skupiona wyłącznie na sobie. Teraz zaczyna rozmyślać o świecie i znajduje radość w różnych rzeczach, pomimo ciemności. Więc granie jej było naprawdę zabawne. Ponownie biorę udział w wielu fajnych scenach akcji i innych tego typu rzeczach, które sprawiają mi ogromną radość w moim życiu.

GramTV przedstawia:

Prace nad drugim sezonem Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy nie zostały wstrzymane z powodu strajku scenarzystów. Premiery nowych odcinków możemy spodziewać się na Amazon Prime Video w przyszłym roku.

Komentarze
2
Yosar
Gramowicz
30/05/2023 19:34

Nie jestem pewien czy to kogokolwiek będzie jeszcze obchodzić. Ten serial to jeden wielki mem za 1 mld dollarów.

Żeby coś z tego było, to doradzałbym nie tylko zmienić postać Galadrieli, ale też aktorkę, scenariusz, kostiumy, dialogi, lore, świat, scenarzystów, showrunnerów... czyli w sumie wszystko.

Może jak wszystkich wywalą i zaczną od początku, przeczytawszy najpierw Tolkiena to coś z tego będzie... może.

A na razie to zachowują się jak na Titanicu, orkiestra gra, a statek wprost na skałę lodową pruje.

Czaroxxx
Gramowicz
30/05/2023 18:10

ostatnim razem, przez 600 lat czy ile tam? Ok norma