Ismael Cruz Córdova mógł liczyć na specjalne traktowanie na planie Pierścieni Władzy. Amazon zatrudnił terapeutkę

Radosław Krajewski
2023/05/25 12:30

Aktor wcielający się w Arondira otrzymał wsparcie od producentów serialu.

Po ogłoszeniu obsady pierwszego sezonu Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy pojawiło się wiele negatywnych komentarzy dotyczących aktorów. Jednym z najczęściej krytykowanych gwiazd był Ismael Cruz Córdova, który wcielił się w elfa Arondira. Czarnoskóry aktor musiał mierzyć się z wieloma rasistowskimi wyzwiskami, a nawet groźbami, które otrzymywał od anonimowych osób w mediach społecznościowych. Teraz aktor Córdova ujawnił, że aby zatroszczyć się o jego zdrowie psychiczne, Amazon zatrudnił na planie terapeutkę, aby mógł poradzić sobie z tymi trudnościami.

Ismael Cruz Córdova mógł liczyć na specjalne traktowanie na planie Pierścieni Władzy. Amazon zatrudnił terapeutkę

Amazon zatrudnił terapeutkę na planie Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy

Aktor w podcaście Just for Variety ujawnił, że na planie cały czas dostępny był terapeutka. Specjalistka oferowała Córdovie pomoc po tym, jak serial spotkał się z ostrą reakcją w internecie.

Potrzebujesz wsparcia, kiedy to się dzieje, ponieważ różne głosy są tak głośne i dochodzą do ciebie z wielu miejsc.

Uwielbiam ją widzieć na planie, nawet jeśli akurat nie rozmawialiśmy. Wiedziałem, że jest tam ktoś, kto widzi mnie, nie tylko jako aktora.

Ismael Cruz Córdova wspomniał również, jak trudne dla niego były te wszystkie nienawistne komentarze dotyczące jego osoby. W pewnym momencie doszło nawet do tego, że ktoś próbował zhakować jego telefon.

To bolało. Miało wpływ na moje zdrowie psychiczne i mentalne. To jest coś, o czym chcę otwarcie mówić, aby ludzie zrozumieli, że to, co robią i mówią w internecie, naprawdę rani ludzi i ma na nas wpływ.

Mój telefon został zhakowany. Miałem próby włamania na konto bankowe. Mój PayPal został zhakowany. Moi przyjaciele dostawali wiadomości. Dostałem groźby śmierci. Ludzie wysyłali mi różne rzeczy o mnie. Poznali nawet mój adres. Dużo tego było. Ale wciąż tu jestem.

GramTV przedstawia:

Prace nad drugim sezonem Władcy Pierścieni: Pierścieni Władzy wciąż trwają. Niedawno pojawiły się informacje, że w nowych odcinkach zobaczymy kolejne pierścienie, a także pewnego potwora, którego fani mogą doskonale pamiętać z trylogii Władcy Pierścieni od Petera Jacksona. Niestety Amazon wciąż nie ujawnił daty premiery drugiego sezonu.

Komentarze
1
JaJestemRafał
Gramowicz
25/05/2023 14:05

"Specjalne traktowanie" bo dostał pomoc specjalisty po atakach osób, których nazywanie pół mózgami to komplement? Nagłówek, jak większość komentujących tutaj jest dosyć słaby