Powstała petycja, aby Batman uprawiał seks. Fani zachwyceni reakcją Snydera

Radosław Krajewski
2021/06/19 15:20

Mało kto się spodziewał, że życie seksualne superbohatera DC Comics stanie się najgorętszym tematem tego tygodnia.

Powstała petycja, aby Batman uprawiał seks. Fani zachwyceni reakcją SnyderaPrzed kilkoma dniami dwójka producentów animowanego serialu Harley Quinn zdradziła, że DC Comics zablokował erotyczną scenę seksu oralnego Batmana i Kobiety Kot. Zdecydowana reakcja decydentów studia sprawiła, że twórcy musieli usunąć kłopotliwą scenę ze scenariusza. Powodem zakazu były kwestie wizerunkowe oraz sprzedaż zabawek, gdyż zdaniem szefów DC nikt nie chce figurki postaci, która występowała w intymnej scenie. Całe zamieszanie nie spodobało się fanom, którzy rozpoczęli akcję, która ma nakłonić studio do dania twórcom jeszcze większej artystycznej wolności i pozwolenia superbohaterom na własne życie seksualne.

Przed kilkoma dniami powstała petycja zatytułowana Let the Bat Eat the Cat (tłumaczenie pozostawiam Wam). Autorzy domagają się od DC Comics i Warner Bros. zezwolenia na pokazywanie scen seksu między bohaterami, takich jak ta z udziałem Batmana i Kobiety Kot. Fani buntują się przeciw „atmosferze negatywnego seksu” i widzą w Mrocznym Rycerzu oraz jego ukochanej idealnych kandydatów do promowania pozytywnego wizerunku seksu w popkulturze. Autorzy petycji dostrzegają potencjał w zmienieniu dyskusji na intymne tematy, które nie powinny być tematem tabu również wśród komiksowych postaci. Inicjatorzy uważają, że pokazywanie takich scen w produkcjach dla dorosłych jest „koniecznie” i „zasługuje na celebrację”.

Do protestu dołączyli również twórcy związani z filmami o Batmanie. Val Kilmer, który wcielił się w superbohatera w Batman Forever z 1995 roku, opublikował wymowny post z gifem zawierającym scenę z filmu, w którym pojawia się Mroczny Rycerz wraz z dr Chase Meridian graną przez Nicole Kidman. Choć żadna erotyczna scena nie występuje w filmie, to ten fragment udowadnia, że już we wcześniejszych produkcjach o Batmanie pojawiają się seksualne podteksty, które mogą sugerować intymne życie bohatera.

GramTV przedstawia:

Największą popularnością cieszy się jednak post Zacka Snydera, który opublikował erotyczną grafikę Batmana i Kobiety Kot podczas stosunku seksualnego z podpisem „Kanon”. Reżyser wskazuje więc, że seks jest czymś naturalnym nawet dla komiksowych postaci i nie powinien być blokowany przez żadne studio. Opublikowana przez Snydera grafika zawiera treści dla dorosłych, więc jeżeli chcecie ją zobaczyć, to odsyłam pod ten adres.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
5
MisticGohan_MODED
Gramowicz
21/06/2021 17:18

Rozpieprza mnie tytuł tego newsa xD

wolff01
Gramowicz
20/06/2021 11:23
Sanders-sama napisał:

Świętoszkowatość korporacji przyprawia mnie o mdłości.

To jedno. Z drugiej strony śmieszy mnie czestotliwosc tych tzw "petycji". Ludzie naprawde nie maja nic lepszego do roboty w zyciu niz podniecanie sie czy fikcyjna postac "zaliczy"?

Sanders-sama
Gramowicz
19/06/2021 18:23

Świętoszkowatość korporacji przyprawia mnie o mdłości.

Headbangerr
Gramowicz
19/06/2021 16:11

"Let the Bat Eat the Cat" xD

wolff01
Gramowicz
19/06/2021 15:47

Jpd...