Powstaje piąta część filmu Kogel Mogel. Właśnie pojawił się zwiastun tej polskiej produkcji

Krzysztof Żołyński
2023/12/06 18:00
0
0

Kogel Mogel to komedia, na której wychowały się pokolenia Polaków, a od jakiegoś czasu zalicza ona bardzo udany powrót. Już niedługo do kin zawita piąta odsłona.

Możecie wierzyć bądź nie, ale Koniec świata czyli Kogel Mogel 4 był kasowym sukcesem i zobaczyło go ponad 700 tys. Polaków. Nic więc dziwnego, że twórcy poszli za ciosem i postanowili wypuścić piątą część. To właśnie jej filmowa zapowiedź pojawiła się właśnie w internecie.

Powstaje piąta część filmu Kogel Mogel. Właśnie pojawił się zwiastun tej polskiej produkcji

Kogel Mogel 5 na pierwszym zwiastunie

Piotruś postanawia wesprzeć swoją ciężarną siostrę i towarzyszy jej w trakcie porodu, a jednocześnie zaczyna snuć plany na temat własnego potomka. Tymczasem tata mającego przyjść na świat bobasa, Marcin wpada w panikę i znika bez śladu. Na domiar złego, zaczyna go poszukiwać Kamila, dziewczyna w zaawansowanej ciąży. Mówiąc krótko, robi się wesoło!

GramTV przedstawia:

Na ekranie pojawią się: Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, a także Dorota Stalińska, Marian Opania, Małgorzata Rożniatowska i Wiktor Zborowski.

Premiera Baby boom, czyli Kogel Mogel 5 została zaplanowana na 26 stycznia 2024 roku

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!