Powstaje uniwersum Creeda. Michael B. Jordan tworzy serię dla Amazona

Radosław Krajewski
2023/03/10 10:50
0
0

Będą nowe filmy, ale także seriale, w tym produkcje anime w świecie Creeda i Rocky’ego.

Jeszcze przed premierą trzeciej części Creeda pojawiły się informacje, że Amazon, do którego należy wytwórnia MGM, zamierza rozszerzyć bokserskie uniwersum o kolejne produkcje. Wtedy nie padły żadne konkrety, ale teraz serwis Deadline poinformował, że firma zachwycona jest przyjęciem Creeda III w kinach i zamierza przerodzić serię w prawdziwe uniwersum, obejmujące zarówno filmy, jak i seriale.

Powstaje uniwersum Creeda. Michael B. Jordan tworzy serię dla Amazona

Michael B. Jordan stworzy uniwersum Creeda

Przez ostatni rok Amazon wielokrotnie spotykał się z Michaelem B. Jordanem, aby omówić temat najróżniejszych projektów ze świata Creeda. Żadne oficjalne deklaracje jeszcze nie padły od żadnej ze stron, tym bardziej że niektóre rozmowy są na wczesnym etapie, ale już teraz firma miała zaakceptować rozpoczęcie prac nad serią anime. Blisko zielonego światła jest także spin-off poświęcony córce Adonisa Creeda, Amary, w którą w trzeciej części wcieliła się głucha aktorka Mila Davis-Kent.

GramTV przedstawia:

Obecnie trwają również prace nad filmowym spin-offem poświęconym Viktorowi Drago, przeciwniku Creeda z drugiej części filmu. W tej roli ponownie zobaczymy Floriana Munteanu. Niedawno pojawiły się plotki, że projekt lepiej nadawałby się jako serial, ale źródła bliskie Deadline potwierdziły, że Amazon wciąż planuje produkcję jako pełnometrażowy aktorski film.

Na rozwój filmowo-serialowego Creed-Verse będziemy musieli jeszcze poczekać. W tej chwili nie wiadomo, czy Creed 4 powstanie, czy też Michael B. Jordan pozostawi swojego bohatera na sportowej emeryturze, skupiając się wyłącznie na innych postaciach. Podczas premiery Creeda 3 aktor przyznał, że jest bardzo podekscytowany budowaniem uniwersum.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!