Portal 2 z podróżami w czasie. Premiera ciekawej modyfikacji Portal Reloaded

Maria Wawrzyniak
2021/04/21 20:30
0
0

Z okazji 10. rocznicy premiery gry Portal 2 fanowska modyfikacja Portal Reloaded zadebiutowała w Steam Workshop.

Trzy dni temu obchodziliśmy dziesiątą rocznicę premiery gry Portal 2. Z tej okazji – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – w warsztacie Steam Workshop udostępniono fanowską modyfikację Portal Reloaded, która dodaje do gry zupełnie nową kampanię dla pojedynczego gracza oraz nowy mechanizm rozgrywki pozwalający na podróże w czasie. Wcielimy się w obiekt testowy (4-5-0-9), zaś naszym głównym zadaniem jest przetestowanie wynalazku o nazwie Aperture Science.

Urządzenie może bowiem tworzyć trzy portale – oprócz znanych nam dobrze pomarańczowych i niebieskich łączących dwa konkretne punkty w przestrzeni, mamy jeszcze zielony, który pozwoli cofnąć się do świata w wersji sprzed dwudziestu lat. W ramach modyfikacji staniemy przed niemałym wyzwaniem składającym się z aż 25 komór testowych do pokonania. Twórcy projektu przygotowali nawet soundtrack oraz nowe linie dialogowe, których łącznie jest ponad sto. Zainteresowanych zapraszamy tutaj.

GramTV przedstawia:

Jako że Portal Reloaded zostało udostępnione w Steam Workshop, klient Steam wykona za nas wszystkie kroki instalacji. Przypomnijmy, że Portal 2 zadebiutowało na rynku 19 kwietnia 2011 roku. Jest to kontynuacja pierwszoosobowej gry logicznej studia Valve. Pod tym adresem znajdziecie naszą recenzję dwójki.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!