Fani gry Portal 2 otrzymają znakomity prezent – nadchodzi mod Portal Reloaded

Maria Wawrzyniak
2020/11/05 17:15
1
0

W 10. rocznicę premiery gry Portal 2 społeczność będzie mogła cieszyć się znakomitym prezentem. Mowa o specjalnej modyfikacji Portal Reloaded.

Już w przyszłym roku w kwietniu będziemy obchodzić 10. rocznicę premiery gry Portal 2. Wówczas udostępniona zostanie również modyfikacja Portal Reloaded, niezwykle ciekawy (i dobry) prezent dla społeczności. Miłośnicy popularnego cyklu od Valve Software otrzymają naprawdę sporo nowości, w tym zupełnie nową historię, trzeci tryb działania generatora portali oraz czwarty wymiar.

Wspomnianym trzecim trybem będzie prawdziwa gratka dla fanów łamigłówek – w Portal 2 pojawi się bowiem możliwość podróżowania w czasie; nowy rodzaj portalu będzie zielonym prostokątem i przeniesie nas do pomieszczenia w wersji starszej aż o 20 lat!

Co ciekawe, nasze poczynania w teraźniejszości będą wpływały na pomieszczenia z przyszłości, a rozwiązywanie zagadek tym samym poskutkuje nowym wymiarem, jeśli chodzi o przestrzeń. Za projekt odpowiada tylko jedna osoba, Jannis Brinkmann. Prace nad Portal Reloaded trwają od 2014 roku – dzieło w swojej finalnej wersji ma zaoferować 100 nowych linii dialogowych oraz 25 zagadek.

GramTV przedstawia:

Zdaniem twórcy dodatkowej zabawy wystarczy na około 4 lub 6 godzin, aczkolwiek modyfikacja jest raczej przeznaczona dla doświadczonych i zaznajomionych z serią Portal graczy. Portal Reloaded zostanie udostępnione za darmo na platformie Steam. Przypomnijmy, że Portal 2 zadebiutowało na rynku 19 kwietnia 2011 roku. Jest to kontynuacja pierwszoosobowej gry logicznej studia Valve. Pod tym adresem znajdziecie naszą recenzję dwójki.

Fani gry Portal 2 otrzymają znakomity prezent – nadchodzi mod Portal Reloaded

Komentarze
1
m2w1l1
Gramowicz
19/04/2021 08:50

Właśnie dzisiaj o 17 wychodzi ten mod tylko mówię