Ponad 70 procent subskrybentów PS Plusa jest zadowolonych z usługi

DK
2022/05/27 18:40

A 33 procent z tych zadowolonych ocenia abonament na 10/10.

Jeśli nie jesteście usatysfakcjonowani usługą PlayStation Plus, to najprawdopodobniej stanowicie mniejszość – tak przynajmniej wynika z danych w informatorze biznesowym, który Sony opublikowało w internecie. Na stronie 16 dokumentu można wyczytać, że aż 72 procent subskrybentów jest zadowolonych z oferty. A 33 procent z tych osób ocenia swoją satysfakcję na 10 w skali od 1 do 10.

Ponad 70 procent subskrybentów PS Plusa jest zadowolonych z usługi

Na tej samej stronie znajdują się też inne ciekawe statystyki. Dotyczą one przyczyn, dla których konsolowcy sięgają po PS Plusa. Najwięcej – bo 36 procent – osób płaci za abonament, by móc grać w produkcje online. Natomiast 30 procent jako powód wskazało comiesięcznie dodawane gry (z którymi, nawiasem mówiąc, Sony jakoś nie szalało w ostatnim czasie). Warto zauważyć, że zarówno powyższe dane na temat satysfakcji, jak i powody, dla których gracze korzystają z usługi, dotyczą wyłącznie PS4.

GramTV przedstawia:

Należy też przypomnieć, że 23 czerwca w Europie – w tym także i w Polsce – odbędzie się premiera nowego PS Plusa. Usługa ruszyła już w Azji. I niektórych subskrybentów niezbyt ucieszyło, gdy po internecie zaczęły krążyć informacje, że ci, którzy wykupili abonament na zapas w promocjach, musieli dodatkowo dopłacać do interesu. Okazało się jednak, że był to jedynie błąd techniczny – tak przynajmniej wytłumaczyło sytuację Sony.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!