PolyJam 2024 – impreza dla pasjonatów tworzenia gier. Bilety już w sprzedaży

gram.pl
2024/01/04 16:30
0
0

Znamy szczegóły tegorocznej edycji PolyJam.

Już pod koniec stycznia startuje kolejna edycja PolyJam, czyli imprezy game jamowej, w której pasjonaci wezmą udział w maratonie tworzenia gier. To wydarzenie skierowane dla osób, które programują, tworzą grafikę albo zajmują się udźwiękowieniem i chcą spróbować swoich sił w tworzeniu gier na czas, przy okazji miło spędzając czas i poznając innych uzdolnionych artystów.

PolyJam 2024 – impreza dla pasjonatów tworzenia gier. Bilety już w sprzedaży

PolyJam 2024 – szczegóły wydarzenia

PolyJam 2024 to warszawska edycja międzynarodowego Global Game Jamu organizowana przez Koło Naukowe Twórców Gier „Polygon” dla wszystkich pasjonatów GameDevu.

GramTV przedstawia:

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 26-28 stycznia w Warszawie. Sprzedaż biletów już ruszyła, a tylko do 7 stycznia można zgarnąć wejściówkę w promocyjnej cenie – 30 zł. Zajrzyjcie na oficjalną stronę wydarzenia, a także śledźcie stronę wydarzenia na Facebooku.

Organizatorzy PolyJam 2024 zamierzania uczestnikom internet, wyżywienie, miejsce do odpoczynku i spania, a także zestaw podarunków, w tym unikatowe koszulki. W wydarzeniu mogą wziąć udział zespoły złożone z maksymalnie pięciu osób, jak również pojedynczy twórcy. Rejestracja kończy się już 14 stycznia. Gram.pl objęło patronat nad PolyJam 2024.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!