Polskie studio wyśmiewa CoD: Modern Warfare 3. Ich gra jest „70% dłuższa i znacznie tańsza”

Radosław Krajewski
2023/11/15 15:25
2
0

Polacy zastosowali ciekawy marketing wobec swojej gry.

Polskie studio Tate Multimedia w kreatywny sposób postanowili podejść do promowania najnowszej części Kangurka Kao. Wykorzystali do tego nieprzychylne recenzje Call of Duty: Modern Warfare 3, w których gra Activision zbiera mieszane opinie. Produkcja Sledgehammer Games jest jedną z najgorzej ocenianych z całej serii, stając się łatwym celem nie tylko dla graczy, ale również konkurencji. Twórcy Kangurka Kao skorzystali z okazji i porównali swój tytuł do najnowszego Call of Duty.

Polskie studio wyśmiewa CoD: Modern Warfare 3. Ich gra jest „70% dłuższa i znacznie tańsza”

Twórcy Kangurka Kao śmieją się z ocen Call of Duty: Modern Warfare 3

Kangurek Kao z 2022 roku aktualnie znajduje się w promocji na Steam. Aby zachęcić graczy do sięgnięcia po ten tytuł, na oficjalnej facebookowej stronie serii pojawił się post, który bezpośrednio odwołuje się nie tylko do niskich ocen Call of Duty: Modern Warfare 3, ale również największych zarzutów, jakie recenzenci i gracze mają do gry Activision.

Tate Multimedia wyśmiało nie tylko długość gry, jednocześnie podając, że Kangurek Kao jest dłuższy o 70%, ale również wysoką cenę. Szczególnie teraz, gdy ich tytuł znalazł się na steamowej wyprzedaży.

Kangurek Kao jest lepszy od Modern Army Man Shooter 3, jest o 70% dłuższy i znacznie tańszy

Obecnie na Steamie jest jeszcze taniej - http://bit.ly/KAO_Steam z 57% rabatem!

Przepraszam, MW3, nawet filmy na TikTok nie ochronią cię przed tymi łapami

GramTV przedstawia:

Post został opatrzony grafiką, na której porównano oceny jednego z zagranicznych serwisów Kangurka Kao, który zdobył ocenę 7/10 i Call of Duty: Modern Warfare 3, który został oceniony na 4/10. Całość została opatrzona „znakiem jakości”, który wprost sugeruje, że Kangurek Kao jest „oficjalnie lepszą grą od MW3”.

Twórcy Kangurka Kao śmieją się z ocen Call of Duty: Modern Warfare 3, Polskie studio wyśmiewa CoD: Modern Warfare 3. Ich gra jest „70% dłuższa i znacznie tańsza”
Komentarze
2
koNraDM4
Gramowicz
15/11/2023 18:58
dariuszp napisał:

Ja bym uważał z takim akcjami. Lata temu People can Fly jak robili Bulletstorm (fajna gierka btw) to próbowali wyśmiać Call of Duty robiąc gierkę "Duty Calls". Tutaj możecie sobie zobaczyć grę w akcji:

A szkoda, że nie wyszło im z Bulletstorm bo gra była naprawdę fajna (choć w kwestii dialogów to chyba na plus jednak było to, że byłem w takim wieku, że mnie niektóre teksty bawiły, a dziś raczej żenują :D)

dariuszp
Gramowicz
15/11/2023 17:11

Ja bym uważał z takim akcjami. Lata temu People can Fly jak robili Bulletstorm (fajna gierka btw) to próbowali wyśmiać Call of Duty robiąc gierkę "Duty Calls". Tutaj możecie sobie zobaczyć grę w akcji:

https://www.youtube.com/watch?v=BZyH320R0bI

Skutek? A no Bulletstorm nie zaliczył sukcesu gdzie Call of Duty do dzisiaj bije rekordy. A samo studio od tamtej pory robi jako podwykonawca Epic Games i w zasadzie samodzielnie zrobili tylko średniawe Outriders. W ogóle na swojej stronie pierwsze co pokazują to... Bulletstorm VR.

Śmiali się z innych a sami są pośmiewiskiem. Tej firmie sugeruje by tak nie robiła dopóki nie pokażą czegoś dobrego.