Polska strzelanka World War 3 dostępna za darmo

DK
2022/09/29 19:50

Pokazano zwiastun z otwartej bety.

World War 3 to taktyczny wieloosobowy FPS, za którego tworzeniem stoi polskie studio The Farm 51. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś ruszyły otwarte beta-testy shootera. Produkcja przeszła też na model free-to-play i jest dostępna za darmo. Aby wejść do gry, należy odwiedzić jej stronę lub Steama.

Polska strzelanka World War 3 dostępna za darmo

Co mniej więcej czeka nas, gdy zdecydujemy się wypróbować strzelankę, możecie sprawdzić, oglądając zwiastun z otwartej bety. Publikujemy go na samym dole. A jeśli chodzi o tryby i mapy, to na stronie World War 3 na Steamie czytamy:

Weź udział w emocjonujących, drużynowych potyczkach, wsiądź do czołgów i pojazdów bojowych, użyj dronów do zwiadu na polu bitwy, i wzywaj naloty taktyczne, aby zadać maksymalne obrażenia. W dwóch podstawowych trybach gry, Operacjach Taktycznych i Drużynowym Deathmatchu, może walczyć do 40 graczy, a mecze rozgrywane są na wielu wspaniałych, realistycznych mapach. Zbierz oddział i podejmij walkę na ulicach Warszawy, Berlina, Moskwy, Polarnyj oraz na obrzeżach Smoleńska i nie tylko!

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!