Pokerowy roguelike z rewelacyjną sprzedażą. Hit ze Steama osiągnął ważny kamień milowy

Patrycja Pietrowska
2024/03/07 09:30
0
0

Twórcy Balatro chwalą się świetnym wynikiem sprzedażowym.

W ubiegłym miesiącu zadebiutowała niezależna produkcja studia LocalThunk, która błyskawicznie podbiła serca użytkowników Steama. Mowa o Balatro, czyli pokerowym roguelike’u bardzo wysoko ocenianym na platformie Valve. Teraz twórcy postanowili podzielić się świetnymi wieściami związanymi ze sprzedażą gry.

Pokerowy roguelike z rewelacyjną sprzedażą. Hit ze Steama osiągnął ważny kamień milowy

Twórcy Balatro chwalą się świetnym wynikiem sprzedażowym gry

Jak informowaliśmy pod koniec lutego, Balatro w ciągu 72 godzin od premiery sprzedało się w liczbie ponad 250 tysięcy egzemplarzy. Użytkownicy Steama niezwykle ciepło przyjęli produkcję – na ten moment tytuł cieszy się przytłaczająco pozytywnym odbiorem, a 97% opinii z ponad 13 tysięcy ocen na platformie Valve zachwala grę. Teraz twórcy pokerowego roguelike’a postanowili podzielić się nowym wynikiem sprzedaży.
Jak informuje w mediach społecznościowych Playstack, wydawca gry Balatro, w 10 dni od premiery sprzedanych zostało 500 tysięcy kopii gry na wszystkich platformach. Niezależna produkcja radzi sobie zatem naprawdę dobrze, a osiągnięcie kolejnego kamienia milowego tylko potwierdza świetną dyspozycję gry.
Balatro to hipnotyzująco wciągająca gra z mechaniką budowania talii, w której zagrywasz niedozwolone pokerowe ręce, odkrywasz jokery odmieniające bieg gry i budujesz ekscytujące, miażdżące kombinacje. – czytamy w opisie gry.
Na koniec przypominamy, że Balatro zadebiutowało 20 lutego 2024 roku. Karcianka jest dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!