Płonący Rzeźnik w Diablo 4. Na serwerze testowym natrafiono na nową wersję bossa

Patrycja Pietrowska
2024/07/05 16:15
1
0

Znany boss w nowej formie na serwerze testowym.

W drugiej połowie czerwca otrzymaliśmy szczegóły związane z 5. sezonem Diablo 4. Między 25 czerwca, a 2 lipca wybrani gracze mogli natomiast wypróbować nadchodzące zmiany i nowości w ramach Publicznego Serwera Testowego. Jak się okazuje, Blizzard szykuje dla miłośników Sanktuarium nową formę znanego bossa – Rzeźnika.

Diablo 4
Diablo 4

Kultowy boss z Diablo 4 – Rzeźnik – przybierze ognistą formę w 5. sezonie

Testujący przedpremierowo 5. sezon Diablo 4 odnotowali pojawienie się nowej wersji kultowego bossa. Na nowość zwrócili uwagę między innymi streamerzy Viett oraz Rizarjay, którzy na Publicznym Serwerze Testowym spotkali na swojej drodze Płonącego Rzeźnika. Nowa wersja bossa wyróżnia się między innymi większą liczbą rogów. Grający dobrze wyposażonym Barbarzyńcą Rizarjay poradził sobie z przeciwnikiem bez większych problemów.

Warto natomiast pamiętać, że mowa nadal o testowej wersji 5. sezonu Diablo 4. W związku z tym balans rozgrywki może doczekać się jeszcze zmian. Nie pozostaje zatem nic innego, jak oczekiwać na oficjalne wieści ze strony Blizzarda związane z Płonącym Rzeźnikiem.

GramTV przedstawia:

Nie wiemy jeszcze dokładnie, kiedy wystartuje 5. sezon Diablo 4. Twórcy podzielili się jednak jakiś czas temu kilkoma informacjami, zdradzając między innymi, że w 5. sezonie pojawi się nowa seria zadań, której ukończenie zapewni dostęp do Piekielnych Hord. Gracze mogą liczyć również na 50 nowych unikatowych i legendarnych przedmiotów, a także zupełnie nowe bronie dla wszystkich klas postaci. Więcej informacji dostępnych jest w tym miejscu.

Na zakończenie przypomnijmy, że Diablo 4 dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Produkcja zadebiutowała na rynku 6 czerwca 2023 roku. Zainteresowanych tytułem zachęcamy do lektury: Recenzja Diablo IV – w Sanktuarium dziś nie zaśnie nikt….

Komentarze
1
Silverburg
Gramowicz
05/07/2024 16:54

Barb sobie z czymś poradził, no nieprawdopodobne XD