Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

PlayStation Plus z darmowym weekendem multi

DK
2022/08/23 18:45

Przez całe dwa dni będziemy mogli bez żadnych dodatkowych opłat cisnąć w gry online na PlayStation.

Sony postanowiło zaszaleć. Dowiedzieliśmy się, że osoby, które nie mają aktywnej subskrypcji PlayStation Plus, będą mogły wziąć udział w darmowym weekendzie z trybem multiplayer. Z tej sposobności można skorzystać od 27 do 28 sierpnia. No dobrze – nie zmienia to jednak faktu, że dziwną rzeczą jest płacenie za możliwość odpalenia multi w grze, którą ktoś już raz kupił.

PlayStation Plus z darmowym weekendem multi

Warto w tym miejscu podkreślić, że ów weekend nie daje nam dostępu do katalogu gier w PS Extra i Premium. Jednak jeśli chcemy wypróbować te warianty abonamentu bez opłat, to wciąż mamy możliwość odpalenia darmowego tygodnia. Wystarczy zalogować się na swoje konto i podpiąć dane karty płatniczej. To działa tylko w przypadku osób bez aktywnej subskrypcji.

PS Plus Essential i Extra na sierpień

Jeśli chodzi o sierpniową ofertę w najbardziej podstawowym pakiecie PS Plus, to niedawno zostały nam udostępnione trzy produkcje: Yakuza: Like a Dragon (PS5 i PS4), Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 (PS5 i PS4) i Little Nightmares (PS4). Szczegóły znajdziecie tutaj. Natomiast abonenci Extra i Premium otrzymali w tym miesiącu aż 11 nowych tytułów. Pełną ich listę znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!