PS Plus Extra na sierpień oficjalnie! Do katalogu trafia jedenaście gier

DK
2022/08/10 18:34

I chyba każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Właśnie otrzymaliśmy pełną listę sierpniowych nowości w bibliotece gier w PS Plus Extra i Premium. I jest to przede wszystkim miód na serce dla fanów japońskich gier akcji – przecieki dotyczące serii Yakuza sprawdziły się. Jednak to nie koniec nowości – lista jest długa i prezentuje bardzo różne produkcje.

PS Plus Extra na sierpień oficjalnie! Do katalogu trafia jedenaście gier

Zgodnie z informacjami na oficjalnej stronie PlayStation, od 16 sierpnia oferta dla subskrybentów dwóch “wyższych” planów abonamentowych zostanie poszerzona o następujące pozycje:

Yakuza 0
Yakuza Kiwami
Yakuza Kiwami 2
Dead by Daylight
Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands
Bugsnax
Metro Exodus
Trials of Mana
UNO
Monopoly Madness
Monopoly Plus

PS Plus Essential na sierpień 2022 – tu także same hity

Co natomiast dotyczy PS Plus Essential, to w tym miesiącu PlayStation przygotowało naprawdę mocną ofertę. Do odebrania mamy następujące trzy pozycje: Yakuza: Like a Dragon (PS5 i PS4), Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 (PS5 i PS4) i Little Nightmares (PS4). Tu także mamy sporą różnorodność – subskrybenci podstawowego wariantu PS Plus powinni być zadowoleni.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Silverburg
Gramowicz
10/08/2022 19:35

Trials of Mana i Metro Exodus chętnie ogram, pytanie w przypadku Metro, jak sobie pad poradzi ze strzelanką....gra w końcu oryginalnie była na klawiaturę + myszkę.

Headbangerr
Gramowicz
10/08/2022 19:10

Najciekawsze pozycje dla mnie na tej liście to Monopoly xD Bo zawsze byłem ciekawy, ale pieniędzy było mi szkoda. Metro ograne, reszta nie interesuje. No, może Dead by Daylight sprawdzę.