PS Plus rozszerza ofertę w Polsce. Dodatkowa atrakcja dla subskrybentów

Radosław Krajewski
2024/01/11 12:15
0
1

Sony potwierdziło, że duży katalog produkcji dostępny będzie również dla polskich użytkowników.

Wczoraj Sony przedstawiło pełną ofertę gier w PlayStation Plus Extra i Premium w styczniu. Subskrybenci będą mogli sprawdzić łącznie czternaście gier, w tym takie tytuły, jak Resident Evil 2, czy Tiny Tina’s Wonderlands – Next-Level Edition. Nie jest to jednak koniec atrakcji, jakie Sony przyszykowało w swoim abonamencie na bieżący miesiąc.

PS Plus rozszerza ofertę w Polsce. Dodatkowa atrakcja dla subskrybentów

PlayStation Plus – oferta Crunchyroll dostępna w Polsce

W oficjalnym blogu PlayStation poinformowano, że oferta Crunchyroll, platformy streamingowej z produkcjami anime, która została kupiona przez Sony pod koniec 2020 roku, zostanie udostępniona klientom w kolejnych piętnastu państwach. Wśród nich znalazła się również Polska.

GramTV przedstawia:

Posiadacze abonamentu PlayStation Plus Premium w ramach Sony Pictures Core mogą skorzystać z promocji i obejrzeć oferowane w katalogu Crunchyroll filmy i serial anime. Oferta dostępna będzie od 15 stycznia.

Ponadto z przyjemnością informujemy, że wybrane seriale z Crunchyroll będą dostępne dla członków PlayStation Plus Premium/Deluxe za pośrednictwem Sony Pictures Core w następujących dodatkowych regionach od 15 stycznia: Holandia, Portugalia, Polska, Irlandia, Dania, Norwegia, Szwecja i Finlandii. Członkowie PlayStation Plus Premium/Deluxe mają dostęp do wyselekcjonowanego katalogu 100 filmów do oglądania na żądanie w Sony Pictures Core, a także wybranych treści z Crunchyroll.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!