PlayStation Portal, Pulse Explore i Elite w Polsce – ceny i daty premier

Mikołaj Ciesielski
2023/11/09 14:30
2
0

Polscy gracze mogą już składać zamówienia przedpremierowe na nowe sprzęty Sony.

Do sieci trafił już unboxing PlayStation Portal. W newsie poświęconym wspomnianemu materiałowi wideo informowaliśmy, że za nowe przenośne urządzenie Sony będzie trzeba zapłacić w Polsce 999 złotych, a sam sprzęt zadebiutuje w naszym kraju 1 grudnia 2023 roku. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji, które powinny zainteresować posiadaczy PlayStation 5. W ofercie polskich sklepów pojawiły się bowiem również słuchawki Pulse Explore i Pulse Elite.

PlayStation Portal, Pulse Explore i Elite w Polsce – ceny i daty premier

PlayStation Portal oraz słuchawki Pulse Explore i Pulse Elite z ceną i datami premier w Polsce

Okazuje się, że gracze z Polski zainteresowani dousznymi słuchawkami Pulse Explore muszą przygotować się na wydatek rzędu 949 złotych. Ich oficjalna premiera zaplanowana jest na 6 grudnia 2023 roku, ale w naszym kraju zadebiutują dopiero 12 stycznia 2024 roku. Polscy fani PlayStation muszą więc uzbroić się w cierpliwość.

Zestaw słuchawkowy Pulse Elite wyceniono natomiast na 659 złotych, a jego premiera zaplanowana jest na 21 lutego 2024 roku. Gracze z Polski mogą już składać zamówienia przedpremierowe na wszystkie wymienione wyżej urządzenia. Zarówno PlayStation Portal, jak i wspomniane słuchawki dostępne są już bowiem w przedsprzedaży w wybranych elektromarketach.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że wciąż nie wiemy, kiedy w Polsce odbędzie się premiera PlayStation 5 Slim. Nieznana jest również oficjalna cena odchudzonego modelu najnowszej konsoli Sony w naszym kraju. Wiadomo jedynie, że wersję z napędem wyceniono na 549,99 euro, a Digital Edition na 449,99 euro.

Komentarze
2
dariuszp
Gramowicz
10/11/2023 07:13
MisticGohan_MODED napisał:

Ten handheld wygląda debilnie... i na taką która za chwile by się miała rozpierdzielić :P

Wygląda OK. Bardziej mnie boli że to po prostu przystawka do PS5. Tzn nie zagram sobie w grę Playstation w drodze do rodziny na święta. Dalej wezmę ze sobą Switcha. To się nadaje tylko do grania na sraczu albo jak np. jak twój partner/partnerka chce skorzystać z telewizora jak grasz. To bierzesz handheld a telewizor przełączasz na coś innego.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
09/11/2023 22:15

Ten handheld wygląda debilnie... i na taką która za chwile by się miała rozpierdzielić :P