Powstaje spin-off PUBG. Przeniesiemy się na Dziki Zachód

Wincenty Wawrzyniak
2021/05/26 14:00
0
0

Twórcy ujawnili samodzielny spin-off popularnej gry battle royale – akcja ma rozgrywać się w otwartym świecie na Dzikim Zachodzie.

Jak podaje serwis Game Rant, południowokoreańska firma Krafton Inc. (spółka-matka) ujawniła w rozmowie z dziennikarzami portalu Bloter, iż rozpoczęto już prace nad samodzielnym spin-offem gry Playerunknown’s Battlegrounds. Na ten moment wiemy, że projekt otrzymał kryptonim Project COWBOY i ma przenieść nas do otwartego świata na Dzikim Zachodzie, inspirowanym między innymi Red Dead Redemption 2. Jeśli chodzi o jakiekolwiek szczegóły, nie ujawniono ich zbyt wiele; samodzielna gra osadzona w uniwersum PUBG zaoferuje różnorodne bronie, głównie oczywiście strzelby czy rewolwery.Powstaje spin-off PUBG. Przeniesiemy się na Dziki ZachódKraton nie ujawniło również daty premiery ani nawet okienka wydawniczego. Poinformowano jedynie, że Project COWBOY ma pojawić się na komputerach osobistych oraz konsolach – dokładnej listy platform nie znamy. Prace nad grą zapewne dopiero się zaczęły i deweloperzy są na wczesnym etapie produkcji.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że oryginalne Playerunknown’s Battlegrounds zadebiutowało 20 grudnia 2017 roku na komputerach osobistych. Później pojawiło się również na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Zainteresowanych produkcją zapraszamy do lektury naszej recenzji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!