Pirates Outlaws – piracki roguelike już wkrótce wypłynie na głębsze wody

Jakub Smolak
2023/03/08 19:50

What will we do with a drunken sailor?

Pirates Outlaws to propozycja od studia Fabled Game. Gra zadebiutowała na PC oraz urządzeniach mobilnych w 2019 roku i spotkała się z dość ciepłym przyjęciem. Nic więc dziwnego, że twórcy zdecydowali się poszerzyć grono odbiorców.

Pirates Outlaws – piracki roguelike już wkrótce wypłynie na głębsze wody

Posiadacze konsol zmierzą się z wyzwaniami w Pirates Outlaws

Ten piracki roguelike już wkrótce będzie dostępny na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Twórcy zdradzili, że gra zadebiutuje na tych platformach 21 marca i z tej okazji przygotowali specjalny trailer.

Pirates Outlaws to karcianka, która stawia na zabawę w roguelike’owym stylu. Powinniśmy spodziewać się więc wielu wyzwań o wysokim stopniu trudności. Twórcy przygotowali do naszej dyspozycji aż 700 kart, co gwarantuje spore pole do popisu podczas budowania własnej talii. Na graczy czekać będą również 3 różnorodne tryby rozgrywki, w których zabawa będzie opierać się na innych zasadach.

Osoby, które miały już okazję zagrać w Pirates Outlaws wypowiadają się o grze pozytywnie, chwaląc produkcję za przystępność, różnorodność i relaksujący charakter. Niekończące się pokłady regrywalności sprawiają, że od tytułu autorstwa Fabled Game ciężko się oderwać.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!