Piraci z Karaibów otrzymają aż dwa nowe filmy. Czy w którymś wystąpi Johnny Depp?

Radosław Krajewski
2024/05/21 10:15
0
0

Producent serii potwierdził, że Disney pracuje nad dwoma nowymi produkcjami o Piratach z Karaibów.

Coraz więcej mówi się o powrocie serii Piraci z Karaibów. Niedawno producent Jerry Bruckheimer ujawnił, czy nowa część cyklu będzie kontynuacją, czy restartem serii. Poznaliśmy także nazwisko gwiazdy, która miałaby zastąpić Johnny’ego Deppa. Teraz Bruckheimer przyznał, że w produkcji znajdują się dwa nowe filmy o Piratach z Karaibów. Oprócz rebootu z Ayo Edebiri w głównej roli, Disney wciąż pracuje nad kobiecym spin-offem z Margot Robbie.

Piraci z Karaibów otrzymają aż dwa nowe filmy. Czy w którymś wystąpi Johnny Depp?

Piraci z Karaibów – dwa nowe filmy od Disneya

Scenariusz do nowej głównej części napisze Jeff Nathanson, znany z pracy nad Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, Faceci w Czerni 3, aktorskiego remake’u Król Lwa oraz Mufasa: Król Lew. Z kolei za scenariusz do spin-offu z Robbie odpowiada Christina Hodson, napisała historię do Ptaków nocy, Bumblebee i Flasha.

Mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć oba filmy i myślę, że Disney zgadza się, że naprawdę chcą nakręcić też wersję Margot - dodał Bruckheimer.

Craig Mazin, twórca The Last of Us, pracował nad historią do ponownego uruchomienia serii wraz z oryginalnym scenarzystą Tedem Elliotem. Mazin powiedział L.A. Times, że ich scenariusz był bardzo dziwny, co spodobało się Disneyowi. Jednak projekt utknął w martwym punkcie z powodu zeszłorocznych strajków scenarzystów i aktorów.

W dalszej części wywiadu Jerry Bruckheimer pochwalił pracę Nathansona. Przyznał, że trzeci akt historii do nowych Piratów z Karaibów jest “wspaniały”.

Myślę, że mu się udało. Ma niesamowity trzeci akt. Musimy tylko dopracować pierwszy i drugi, a potem dotrzemy na miejsce. Ale napisał świetny, wspaniały trzeci akt.

GramTV przedstawia:

Pozostaje najważniejsza kwestia dla fanów Piratów z Karaibów: czy Johnny Depp powróci w którymś z nowych filmów? Bruckheimer wyznał, że rozmawiał o tym z aktorem.

To restart, ale gdyby to zależało ode mnie, on by w nim zagrał. Kocham go. Jest dobrym przyjacielem. Jest niesamowitym artystą i ma wyjątkowy wygląd. Stworzył Kapitana Jacka.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!