Nowi Piraci z Karaibów to kontynuacja czy restart serii? Producent daje odpowiedź

Radosław Krajewski
2024/03/26 11:20
1
0

Jerry Bruckheimer ujawnił, jaka przyszłość czeka serię Piraci z Karaibów.

Disney chce nakręcić nowych Piratów z Karaibów, ale nie chce kontynuować serii z Jackiem Sparrowem. Przynajmniej takie informacje do nas docierały w ostatnich miesiącach, gdy jedną z kandydatek do głównej roli w nowym filmie miała zostać Ayo Edebiri. Niedawno pojawiły się doniesienia, że wytwórnia nie chce rozstawać się z Johnnym Deppem, ale mogą zaoferować mu jedynie drugoplanową rolę. Fani serii zaczęli zastanawiać się, czy otrzymają restart serii, czy jednak kontynuację. Sprawę wyjaśnił producent, Jerry Bruckheimer, w najnowszym wywiadzie dla ComicBook.com

Nowi Piraci z Karaibów to kontynuacja czy restart serii? Producent daje odpowiedź

Piraci z Karaibów – producent potwierdza restart serii

Bruckheimer potwierdził, że następny film z serii Piraci z Karaibów będzie całkowitym restartem. Porównał to do sytuacji z kontynuacją Top Gun: Maverick, gdzie łatwiej będzie skompletować nową obsadę, niż czekać na powrót aktorów, którzy mają zobowiązania wobec innych produkcji. Producent przewiduje, że nowych Piratów z Karaibów zobaczymy na ekranach kin szybciej, niż Top Gun 3.

GramTV przedstawia:

Z tego powodu nie powinniśmy spodziewać się powrotu aktorów z oryginalnej serii. Twórcy mogą zachęcić jedną lub dwie gwiazdy do gościnnego udziału, aby powiązać nowy film z poprzednimi w ramach jednego świata, ale nie będą to znaczące role.

Nad nowymi Piratami z Karaibów ma pracować Craig Mazin, twórca The Last of Us oraz Czarnobyla, a także Ted Elliot, scenarzysta pierwszej części serii. Poza Edebiri nie wiadomo, kto jeszcze może zagrać w filmie. Według wcześniejszych plotek historia opowie o zupełnie nowej załodze młodych piratów, którzy będą próbowali zdobyć legendarny artefakt, który ukryty jest na jednej z wysp.

Komentarze
1
ZubenPL
Gramowicz
26/03/2024 13:30

Tak zwany restart finansowy którego efektem będzie zamrożenie marki na dekady po całkowitej porażce finansowej.