Piła X - będzie kilka „niespodzianek” i prawdopodobnie nie będzie to ostatni film z serii

Krzysztof Żołyński
2023/09/02 17:00
0
0

Reżyser Piły X, Kevin Greutert, zdradził, że najnowsza część serii jest pełna niespodzianek i prawdopodobnie nie będzie ostatnią.

Jigsaw powraca wraz z nowymi śmiertelnymi pułapkami w dziesiątej odsłonie serii Piła. Film zadebiutuje już tej jesieni w kinach. Nowa część filmu zapowiada się intrygująco.

Piła X - będzie kilka „niespodzianek” i prawdopodobnie nie będzie to ostatni film z serii

Nie ma oczywistego nowego kierunku, w jakim należy podążać po tym filmie, ale myślę, że prawdopodobnie będzie więcej filmów o Pile, zwłaszcza jeśli ten odniesie sukces.

Reżyser nie zdradza, czy pojawią się kolejne postacie, choć zapowiada „niespodzianki”. Jasne jest również, że Piła X to coś w rodzaju ślepej uliczki, w której buduje się „bardziej na tym, co należy do przeszłości”, jak to ujął Greutert, niż sieje nasiona na przyszłość.

Naprawdę wierzę, że jest to najbardziej samodzielny film od czasu pierwszej części. Nie chodzi o to, żeby wiedzieć lub pamiętać cokolwiek na temat poprzednich filmów. Poznawanie Piły, jest to bogatsze doświadczenie, ponieważ w przeciwnym razie niekoniecznie będziesz wiedział, kim jest Amanda, kiedy się pojawi, ale od początku jest bardzo jasne, co się dzieje.

Piła X z wieloma niespodziankami

Akcja filmu rozgrywa się między wydarzeniami z najsłynniejszych i najkrwawszych części cyklu: PIŁA I i II. Cierpiący na chorobę nowotworową John wyrusza do Meksyku, by poddać się eksperymentalnemu leczeniu, które jest dla niego ostatnią szansą na przeżycie. Po zabiegu odkrywa, że padł ofiarą medycznych oszustów, którzy zbijają majątek na ludzkim cierpieniu. Nie wiedzą, że zadarli z człowiekiem, który w kwestiach cierpienia jest ekspertem. John zabiera się do pracy konstruując zestaw najbardziej skomplikowanych, szalonych i okrutnych pułapek jakie kiedykolwiek widzieliście. Lekarze bez serca poddani zostaną terapii szokowej stając się ofiarami najbardziej krwawej zemsty w historii kina.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Piły X jest Kevin Greutert, reżyser Piły 6, Piły 3D oraz Klątwy Jessabelle. W obsadzie znaleźli się: Tobin Bell, Synnove Macody Lund, Steven Brand, Michael Beach, Shawnee Smith, Renata Vaca, Paulette Hernandez, Joshua Okamoto i Octavio Hinojosa.

Piła X trafi do kin 29 września.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!