Pierwszy zwiastun thrillera Creature. Tak prezentuje się turecka wersja przygód Frankensteina

Krzysztof Żołyński
2023/09/10 09:30
0
0

Creature, epicka opowieść, której akcja rozgrywa się w ostatniej epoce Imperium Osmańskiego, porusza jedno z najbardziej fundamentalnych pytań ludzkości, „śmierć i życie pozagrobowe”.

Netflix udostępnił zwiastun nowego tureckiego serialu Creature, którego scenariusz został napisany na podstawie powieści Mary Shelly. Akcja tej tureckiej wersji klasycznej historii o Frankensteinie, rozgrywa się wiele lat temu w czasach Imperium Osmańskiego. W nowym serialu poruszane jest jedno z najbardziej fundamentalnych pytań ludzkości - „czy po śmierci jest coś więcej”.

Pierwszy zwiastun thrillera Creature. Tak prezentuje się turecka wersja przygód Frankensteina

Największym marzeniem Ziyi, żądnego przygód, zbuntowanego, młodego studenta medycyny, jest zostać bardzo dobrym lekarzem i wyleczyć wiele epidemii, na które medycyna nie jest w stanie znaleźć lekarstwa. Jego ścieżki krzyżują się z Ihsanem, innym lekarzem, balansującym na cienkiej linii pomiędzy geniuszem a szaleństwem. Te dwie oddalone od siebie, zranione dusze zapłacą cenę za zakazany eksperyment, który odważyły się przeprowadzić.
Nowa propozycja Netflixa wygląda na nieco inne podejście do klasycznej historii z kilkoma wyróżniającymi się mroczniejszymi elementami. Serial stworzył, napisał i wyreżyserował turecki reżyser Çagan Irmak, autor wielu filmów i seriali, w tym Whisper If I Forget, Are We OK?, Lovebird, Remember Us, Gülizar i Yesilçam.

W serialu występują Erkan Kolçak Köstendil jako İhsan i Taner Ölmez jako Ziya, a także Engin Benli, Şifanur Gül, Bülent Şakrak, Sema Çeyrekbaşı i Devrim Yakut.

GramTV przedstawia:

Turecki serial o Frankensteinie trafi do zasobów Netflixa 20 października 2023 roku.

Zwiastun i plakat tureckiego serialu Creature

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!