Pierwsze zdjęcie z serialu She-Hulk. Czy tak będzie wyglądać główna bohaterka?

Radosław Krajewski
2021/04/26 12:10
3
0

She-Hulk to kolejna serialowa propozycja od Marvela, która powstaje w Atlancie. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu produkcji.

Pierwsze zdjęcie z serialu She-Hulk. Czy tak będzie wyglądać główna bohaterka?Niedawno w Atlancie rozpoczęły się zdjęcia do serialu She-Hulk. W głównej roli zobaczymy Tatianę Maslany, którą fani telewizyjnych produkcji mogą znać z Orphan Black. Aktorkę uchwycono na zdjęciu z planu produkcji, który pozwala przyjrzeć się szczegółom wyglądu jej bohaterki. Maslany ma na sobie żółtą bluzę Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles, którą ukończyła prawniczka Jennifer Walters, czyli She-Hulk. Wydaje się więc, że w serialu znajdzie się scena retrospekcji, która przedstawi historię powstania superbohaterki. Aktorka ma również gęste, krótkie włosy oraz nosi okulary. Pierwsze zdjęcie z planu zapowiada wysyp następnych w nadchodzących tygodniach. Może wkrótce do sieci trafi fotografia, na której zobaczymy, jak She-Hulk prezentuje się w swojej naturalnej, zielonej formie.

Wczytywanie ramki mediów.

She-Hulk to alter ego Jennifer Walters, kuzynki Bruce’a Bunnera. Z zawodu jest prawniczką, która zajmuje się sprawami superbohaterów. Po tym, jak dziewczyna zostaje zastrzelona, naukowiec przywraca ją do życia przy pomocy transfuzji swojej krwi z cząsteczkami gamma. Tak Jennifer staje się żeńską wersją Hulka. W odróżnieniu od Bunnera kobieta po przemianie nie traci nic ze swojej inteligencji, potrafi również kontrolować swój gniew i ogromną siłę.

GramTV przedstawia:

Zdjęcia do serialu mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. Większość odcinków serialu wyreżyseruje Kat Coiro. Twórczynią serii jest Jessica Gao, która ma na koncie prace nad takimi produkcjami jak Rick i Morty oraz Dolina Krzemowa. Data premiery serialu na Disney+ nie jest jeszcze znana.

Komentarze
3
sgWojo
Gramowicz
26/04/2021 15:55
Karanthir666 napisał:

Do autora artykułu. Piszesz tak specjalnie czy jesteś jakiś ułomny?

Jest ułomny.

Karanthir666
Gramowicz
26/04/2021 15:22

Do autora artykułu. Piszesz tak specjalnie czy jesteś jakiś ułomny?

Khalid
Gramowicz
26/04/2021 12:21

Dlaczego nie gra tego afroamerykanka o azjatyckich korzeniach? Toż to rasizm.