Pierwsze spojrzenie na Johna Wicka 4. Akcja filmu przeniesie się do Japonii?

Radosław Krajewski
2022/04/25 10:45
0
0

Keanu Reeves po raz kolejny będzie stanowił śmiertelne zagrożenie.

Już dziś w Las Vegas startuje CinemaCon, na którym zostaną zaprezentowane nowe materiały z nadchodzących kinowych superprodukcji. Jedną z nich będzie czwarta część Johna Wicka, a potwierdza to pierwszy baner filmu, który pojawił się jeszcze przed startem wydarzenia. Możemy na nim zobaczyć głównego bohatera granego przez Keanu Reevesa, który nie przeszedł żadnej większej fizycznej metamorfozy, poza posiadaniem nieco dłuższych włosów.

Pierwsze spojrzenie na Johna Wicka 4. Akcja filmu przeniesie się do Japonii?

To, co jednak zwraca uwagę, jest otoczenie, w którym zaprezentowano Johna Wicka. Wokół niego umieszczono gałęzie z kwiatami wiśni, co może sugerować, że akcja czwartej części rozgrywać się będzie w Japonii. Wąskie, oświetlone neonami ulice Tokio to idealna sceneria do porachunków między płatnymi zabójcami, ale na potwierdzenie tych plotek będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

GramTV przedstawia:

Tym bardziej że jeszcze pod koniec ubiegłego roku Lionsgate ogłosił opóźnienie daty premiery Johna Wicka 4. Produkcja niestety nie zadebiutuje w tym roku, zgodnie z poprzednimi planami, pojawi się dopiero w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Reżyserem Johna Wicka 4 jest Chad Stahelski, a scenarzystami zostali Shay Hatten i Michael Finch. W obsadzie znaleźli się: Keanu Reeves, Ian McShane, Laurence Fishburne, Lance Reddick Donnie Yen, Marko Zaror, Shamier Anderson, Hiroyuki Sanada, Marko Zaror i Bill Skarsgard.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!