Hot Wheels Unleashed z pierwszymi fragmentami rozgrywki. Czas na szalony wyścig

Mikołaj Ciesielski
2021/04/09 09:00

Produkcja studia Milestone jeszcze w tym roku pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach.

Hot Wheels Unleashed z pierwszymi fragmentami rozgrywki. Czas na szalony wyścig

Hot Wheels Unleashed zapowiedziano pod koniec lutego. Otrzymaliśmy wówczas zwiastun, datę premiery, a także kilka szczegółów na temat gry. Studio Milestone postanowiło przypomnieć graczom o swojej produkcji i opublikowało nowy zwiastun wspomnianego tytułu, w którym tym razem nie zabrakło fragmentów rozgrywki. Możemy więc wreszcie sprawdzić, jak Hot Wheels Unleashed prezentuje się w akcji.

Zgodnie z zapowiedzią, Hot Wheels Unleashed odda do dyspozycji graczy całą masę modeli samochodów. Nie zabraknie też tych najbardziej popularnych i rozchwytywanych. Produkcja ma również oferować zróżnicowane trasy, a także możliwość zbudowania własnego toru, którym będziemy mogli podzielić się z innymi użytkownikami.

Na koniec przypomnijmy, że Hot Wheels Unleashed zmierza komputery na osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować na rynku 30 września tego roku. Tymczasem rzućcie okiem na opublikowany materiały i sprawdźcie, czy warto czekać na produkcję studia Milestone.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!