Phasmophobia z wielkanocną aktualizacją. Nowy event, ulepszone identyfikatory i poprawki

Patrycja Pietrowska
2024/03/27 14:15
0
0

W survival horrorze rozpoczyna się świętowanie Wielkanocy.

Phasmophobia jest jednym z ciekawszych survival horrorów dostępnych na rynku. Wysoko oceniany i wciąż popularny tytuł doczekał się tymczasem wielkanocnej aktualizacji, która wprowadza między innymi specjalny event. Ponadto deweloperzy zadbali o zaimplementowanie kilku poprawek i nieco zmian w zakresie wyglądu identyfikatora.

Phasmophobia z wielkanocną aktualizacją. Nowy event, ulepszone identyfikatory i poprawki

Phasmophobia z aktualizacją 0.9.6.0 – wielkanocny event i szereg poprawek

Zgodnie z przekazanymi przez twórców Phasmophobii informacjami, ruszył już wielkanocny event, który potrwa 2 tygodnie. W jego trakcie gracze będą musieli odnaleźć Ducha Lasu (Forest Spirit), a za ukończenie wyzwania otrzymają nagrody nawiązujące do wydarzenia. W przeszłości popularna gra polegająca na polowaniu na duchy organizowała podobne eventy z okazji Prima Aprilis czy Halloween.
Ponadto wraz z aktualizacją 0.9.6.0 odświeżenia doczekały się identyfikatory dostępne w grze. Gracze otrzymają nowe tła, projekty odznak VIP i kilka dodatkowych kolorów. Dodatkowo deweloperzy zadbali o wprowadzenie szeregu poprawek, eliminujących problemy między innymi z synchronizacją w lobby czy interfejsem użytkownika.
Na zakończenie warto przypomnieć, że Phasmophobia zadebiutowała na rynku w 2020 roku. Produkcja do dziś cieszy się sporą popularnością – według statystyk SteamDB w ciągu ostatnich 24 godzin jednocześnie grało nawet 27 tysięcy osób. Jeżeli zaś chodzi o oceny na Steamie, aż 96% z ponad 540 tysięcy opinii jest pozytywnych.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!