Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy na pierwszym zwiastunie. Disney szykuje mocną pozycję fantasy

Radosław Krajewski
2022/09/12 14:00

Podczas D23 Expo Disney zaprezentował pierwszy materiał z serialowej wersji Percy’ego Jacksona.

Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy już wkrótce doczekają się nowej ekranizacji. Po dwóch niezbyt udanych filmach, tym razem Disney dał szanse bestsellerowej serii książek autorstwa Ricka Riordana drugą szansę w formie serialu. Tytuł nadal jest w produkcji, ale twórcy zdążyli na D23 Expo przygotować pierwszy materiał, prezentujący swój serial. Na krótkim materiale możemy zobaczyć, jak prezentuje się obóz szkoleniowy dla nastoletnich herosów spokrewnionych z legendarnymi bogami, a także głównego bohatera granego przez Walkera Scobella. Zwiastun zobaczycie poniżej.

Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy na pierwszym zwiastunie. Disney szykuje mocną pozycję fantasy

Historia opowie o tytułowym Percym Jacksonie, synu boga mórz i oceanów Posejdona. Bohater trafia do obozu, spotykając na swej drodze dzieci innych bogów. Niestety Zeus oskarża chłopaka o kradzież swojego złotego pioruna. Bohater wraz z grupą przyjaciół wyrusza na poszukiwanie cennego artefaktu.

W obsadzie znaleźli się: Walker Scobell, Leah Sava Jeffries, Aryan Simhadri, Virginia Kull, Glynn Turman, Jason Mantzoukas, Megan Mullally, Timm Sharp, Dior Goodjohn, Charlie Bushnell oraz Olivea Morton.

GramTV przedstawia:

Na premierę serialu będziemy musieli trochę poczekać. Według wcześniejszych planów Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy zadebiutują na Disney+ dopiero w 2024 roku.

Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy – zwiastun

Komentarze
2
wolff01
Gramowicz
12/09/2022 16:49

To niesamowite ale wygląda jeszcze gorzej niż filmy XD

Headbangerr
Gramowicz
12/09/2022 14:51

Percy Jackson? Zapomniałem już, że takie coś istnieje. I chyba nie mam ochoty sobie przypominać.