Pentiment od Obsidian Entertainment z datą premiery. Gra trafi do Xbox Game Pass

Maria Wawrzyniak
2022/08/24 20:20

Przedstawiciele studia Obsidian Entertainment ujawnili datę premiery gry Pentiment i poinformowali o starcie zamówień przedpremierowych.

Obsidian Entertainment ujawniło, że gra Pentiment zadebiutuje na rynku 15 listopada bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S. Co więcej, jak czytamy w oficjalnej wiadomości na blogu Xbox Wire, produkcja zostanie w dniu premiery udostępniona w usłudze Xbox Game Pass, której subskrybenci otrzymają nawet możliwość wcześniejszej instalacji.

Pentiment – zamówienia przedpremierowe

Wszyscy zainteresowani mogą od dziś składać zamówienia przedpremierowe. Na platformie Steam cena gry wynosi 89,99 złotych. Warto w tym momencie przypomnieć, że gra zostanie udostępniona w polskiej wersji językowej (kinowej). Teraz pozostaje już jedynie cierpliwie czekać!

Firma Obsidian Entertainment prezentuje historyczną grę fabularną o rozwiązywaniu tajemnic, której akcja rozgrywa się na początku XVI wieku w Niemczech. Kluczowymi elementami tego tytułu są rozwój postaci, mocno stylizowana grafika i narracja oparta na wyborach dokonywanych przez gracza. Wciel się w bystrego ilustratora, który zostaje uwikłany w serię morderstw dokonanych w opactwie Kiersau na przestrzeni 25 lat. Bohater jest zdeterminowany, by poznać i ujawnić tożsamość zabójców, ale każda podejmowana przez niego decyzja ma długotrwałe konsekwencje i wplątuje go w powiązany ze zbrodniami spisek.

GramTV przedstawia:

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!