Izometryczne RPG Solasta: Crown of the Magister wychodzi z wczesnego dostępu

Mikołaj Ciesielski
2021/04/15 21:35
0
0

Studio Tactical Adventures ujawniło datę premiery pełnej wersji swojej produkcji.

Izometryczne RPG Solasta: Crown of the Magister wychodzi z wczesnego dostępu

Solasta: Crown of the Magister, czyli taktyczne, izometryczne RPG bazujące na 5. edycji Dungeons & Dragons, zapowiedziano w 2019 roku. Od października ubiegłego roku produkcja studia Tactical Adventures znajduje się w usłudze Early Access na platformie Steam, ale tytuł niedługo opuści wczesny dostęp. Deweloperzy poinformowali, że pełna wersja Solasta: Crown of the Magister pojawi się już 27 maja bieżącego roku.

Gra będzie dostępna na wspomnianej platformie Valve oraz na GOG.com. Na ten moment twórcy nie planują konsolowej wersji swojego tytułu. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami produkcja studia Tactical Adventures zaoferuje około 40 godzin zabawy, wliczając w to zadania z głównego wątku fabularnego oraz różnego rodzaju misje poboczne. Deweloperzy podkreślają jednak, że czas gry może być różny w zależności od umiejętności gracza, poziomu trudności, a także klasy postaci.

Twórcy zapewniają również, że gra Solasta: Crown of the Magister będzie wspierana po premierze za sprawą aktualizacji. Oprócz kampanii fabularnej produkcja studia Tactical Adventures zaoferuje też tryb o nazwie Dungeon Maker, która umożliwi graczom projektowanie własnych poziomów, które następnie będzie można udostępnić innym użytkownikom. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby samemu zmierzyć się z przygotowanym przez siebie wyzwaniem.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!