Pathfinder: Kingmaker z dobrą sprzedażą. Twórcy chwalą się wynikami cRPG-a

Mikołaj Ciesielski
2021/08/31 17:30
0
0

Opublikowano też premierowy zwiastun gry Pathfinder: Wrath of the Righteous, która debiutuje w tym tygodniu na komputerach osobistych.

Pathfinder: Kingmaker z dobrą sprzedażą. Twórcy chwalą się wynikami cRPG-a

Firma Koch Media oraz deweloperzy ze studia Owlcat Games podzieli się dobrą wiadomością i poinformowali, że sprzedaż gry Pathfinder: Kingmaker przekroczyła milion egzemplarzy. Twórcy postanowili przypomnieć również o zbliżającej się premierze Pathfinder: Wrath of the Righteous, który stanowi niebezpośrednią kontynuację ciepło przyjętego cRPG-a z 2018 roku i opublikowali premierowy zwiastun gry. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Nadchodząca produkcja studia Owlcat Games opowie zupełnie nową historię bazującą na trzynastej kampanii stołowego Pathfindera pod tym samym tytułem. Akcja rozgrywa się na kontynencie Avistan, gdzie jako grupa śmiertelników musimy stawić czoła lordowi Deskarowi i jego demonicznej armii. Rozgrywka skupia się przede wszystkim na wykonywaniu misji fabularnych i zadań pobocznych, a także eksploracji oraz walkach z oponentami w czasie rzeczywistym z aktywną pauzą, która pozwala lepiej panować nad poczynaniami kontrolowanych przez nas postaci.

W Pathfinder: Wrath of the Righteous nie zabraknie też różnego rodzaju wyborów moralnych wpływających na dalszy przebieg opowieści. Jedną z najważniejszych nowości ma być natomiast mitologiczny system progresji, który został zapożyczony ze stołowej wersji Pathfindera. Za jego sprawą kontrolowani przez nas bohaterowie będą mogli zyskać dostęp do potężnych zdolności. Warto również wspomnieć, że w nadchodzącej produkcji studia Owlcat Games dostępnych będzie 10 unikatowych ras, 21 klas bohaterów oraz ponad 1000 umiejętności z możliwością łączenia ich w różnego rodzaju kombinacje.

Na koniec przypomnijmy, że Pathfinder: Wrath of the Righteous zadebiutuje na komputerach osobistych dokładnie 2 września, czyli w najbliższy czwartek. Produkcja studia Owlcat Games dostępna będzie na platformach Steam, GOG oraz Epic Games Store. Tytuł zmierza również PlayStation 4 i Xbox One. Premierę konsolowej wersji wyznaczono na marzec 2022 roku. Grę będzie można uruchomić także na PlayStation 5 i Xbox Series X/S dzięki wstecznej kompatybilności. Zachęcamy też do zapoznania się z minimalnymi oraz rekomendowanymi wymaganiami sprzętowymi pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!