Path of Titans – survival MMO, w którym zostajemy dinozaurem, trafia na konsole

DK
2022/07/23 12:15

Twórcy ujawnili dokładną datę premiery i pokazali schludny trailer.

Path of Titans to połączenie produkcji akcji z survivalem, w którym wcielamy się w gadzinę i wykonujemy przeróżne zadania, próbując przetrwać w brutalnym środowisku. Tytuł jest aktualnie dostępny w wersji beta wyłącznie na pecetach (poprzez stronę producenta) i na platformach mobilnych (iOS i Android), ale wkrótce ma się to zmienić.

Path of Titans – survival MMO, w którym zostajemy dinozaurem, trafia na konsole

Deweloper Alderon Games poinformował właśnie, że dinozaury trafią na PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One i Series X/S już 27 lipca. Informację ubogacono trailerem. W sumie wygląda to nieźle, choć nadal to tylko wersja beta. Filmik zobaczycie na samym dole.

Path of Titans – survival i walka

W produkcji wybieramy jednego z wielu dostępnych dinozaurów i mamy za zadanie nie zginąć w świecie pełnym niebezpieczeństw. Dużą część naszych obowiązków będzie pochłaniać walka z innymi graczami. W zależności od typu wybranego gada mamy dysponować innymi umiejętnościami – będziemy mogli na przykład załatwiać sprawunki siłowo, ale też chociażby poprzez skradanie. Jeśli chodzi o dokładną datę premiery wersji ostatecznej, to na razie nic nie wiadomo.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!