Ozzy Osbourne promuje PlayStation VR2 w nowym spocie

Jakub Smolak
2023/02/21 07:20
1
0

Artysta zagrywa się w Horizon Call of the Mountain.

Oficjalna premiera gogli już jutro. Przypominam, że my mieliśmy już okazję przetestować PlayStation VR 2, które zrobiło na redakcji bardzo pozytywne wrażenie. W ostatnim czasie Sony dwoi się i troi, by wypromować swój sprzęt. Gwiazdą najnowszego spotu reklamowego jest Ozzy Osbourne. Legendarny muzyk zagrywa się w Horizon Call of the Mountain.

Wczytywanie ramki mediów.

Ozzy Osbourne w reklamie PlayStation VR 2

Omawianą reklamę spokojnie można określić mianem eksperymentalnej, chociaż fani twórczości Ozzy’ego Osbourne’a z pewnością docenią jej niepowtarzalny klimat. Warto wspomnieć, że słynny artysta ma już 74 lata.

Na koniec przypomnijmy, że oficjalna premiera PlayStation VR2 odbędzie się 22 lutego 2023 roku. Już w połowie listopada zainteresowani otrzymali możliwość składania zamówień przedpremierowych, ale według raportu przygotowanego przez agencję Bloomberg sprzęt nie cieszył się aż tak dużą popularnością. Nowe gogle VR firmy Sony stworzone z myślą o PlayStation 5 wyceniono w Polsce na 2999 złotych. Zachęcamy również do zapoznania się z listą gier, które będą dostępne na platformie wraz z dniem premiery.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
21/02/2023 10:34

Czy tylko ja uważam że ta reklama jest głupia? Nie dość że to nie pokazuje co doświadcza użytkownik CR (brak kamery z oka) to jeszcze cały czas Ozzy nic nie robi tylko krzyczy na scenę która się odgrywa przed nim a nie z uwagi na to co robi lub co się z nim dzieje.