Outward zmierza na konsole nowej generacji!

Smolak
2022/03/11 08:00
2
0

Gra pojawi się na PlayStation 5 i Xbox Series X|S w wydaniu Outward: Definitive Edition

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji pomęczyć się przy Outward lub ponownie chcecie dać sobie w kość na nowym sprzęcie, to niedługo trafi się ku temu dobra okazja. Outward: Definitive Edition zmierza bowiem na konsole nowej generacji. Co prawda dokładna data premiery nie została jeszcze podana, ale twórcy przekazywaną informację opatrzyli mianem - cooming soon. Warto zaznaczyć, że najnowsza edycja będzie zawierać dwa dodatki: The Three Brothers i The Soroboreans. Jeśli w swojej bibliotece macie już podstawową wersję gry i DLC The Three Brothers, to aktualizacja będzie zupełnie darmowa. Oczywiście, finalna edycja Outward: Definitive Edition nie ominie pecetów.Outward zmierza na konsole nowej generacji!Twórcy z Nine Dots Studio przyznali, że droga jaką przebyli z Outward, była znacznie dłuższa niż początkowo zakładali. Wszystko musi mieć jednak swój koniec i czas ruszyć naprzód w poszukiwaniu nowych wyzwań. Outward: Definitive Edition ma być najlepszą wersją gry, w której poprawiono wszystko, co tylko się dało. Ulepszeń doczekały się mechaniki crafitngu, balans, czy oprawa graficzna. Coś nowego znajdą dla siebie również weterani gry, gdyż w najnowszej edycji ma znaleźć się trochę dodatkowej zawartości.

O szczegółach możecie dowiedzieć się z zaprezentowanego poniżej dziennika deweloperskiego. Na koniec przypomnijmy, że Outward pojawiło się na rynku w marcu 2019 roku, a produkcja Nine Dots Studio jest dostępna na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Kotleciq
Gramowicz
11/03/2022 12:32
Ray napisał:

To jest gra którą darzę nieskończoną nienawiścią. Nie wiem jakim cudem ten szajs ma wysokie opinie gdziekolwiek, ale Outward zrobiło mi traumę na wiele lat. Jednak przyjemność z tej gry to śmianie się w co-opie jak bardzo zła ta gra jest.

ja też nie rozumiem, skąd tyle zachwytów nad nią... Lubię gry trudne, które nie podają wszystkiego na tacy, ale Outward nie jest grą trudną ponieważ wymaga myślenia, orientacji w świecie gry i odpowiedniego korzystania z umiejętności oraz ze znalezionych przedmiotów. Outward jest grą trudną, bo jest grą fatalnie zaprojektowaną i jeszcze gorzej wykonaną. Za każdym razem jak tylko widzę screena z niej, przypomina mi się każda minuta mordęgi z tym tytułem... 

Ray
Gramowicz
11/03/2022 10:33

To jest gra którą darzę nieskończoną nienawiścią. Nie wiem jakim cudem ten szajs ma wysokie opinie gdziekolwiek, ale Outward zrobiło mi traumę na wiele lat. Jednak przyjemność z tej gry to śmianie się w co-opie jak bardzo zła ta gra jest.