Outcast: A New Beginning w końcu z datą premiery. Wiemy, kiedy zadebiutuje sequel kultowej gry

Mikołaj Ciesielski
2023/12/05 11:05
0
0

THQ Nordic przy okazji nawiązało do popularnego wpisu Rockstar Games zapowiadającego pierwszy zwiastun GTA 6.

W połowie listopada Outcast: A New Beginning otrzymał nowy gameplay trailer prezentujący system walki. Wczoraj natomiast THQ Nordic – wydawca gry – podzieliło się informacją, na którą z niecierpliwością czekało wielu fanów pierwszego Outcasta z 1999 roku. Wspomniana firma ujawniła bowiem dokładną datę premiery wyczekiwanej kontynuacji produkcji Appeal Studios.

Outcast: A New Beginning w końcu z datą premiery. Wiemy, kiedy zadebiutuje sequel kultowej gry

THQ Nordic ujawniło datę premiery Outcast: A New Beginning. Nowa gra Appeal Studios umili nam początek 2024 roku

Zgodnie z przekazanymi informacjami Outcast: A New Beginning zadebiutuje na rynku 15 marca 2024 roku. Warto zwrócić również uwagę na sposób, w jaki THQ Nordic ujawniło datę premiery wspomnianej produkcji. Nie otrzymaliśmy bowiem żadnego materiału wideo, a jedynie wpis na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter), który pięć minut wcześniej został zapowiedziany grafiką nawiązująca do posta informującego o terminie publikacji pierwszego zwiastun GTA 6.

Dwadzieścia lat po tym, jak nagradzana przygodowa gra akcji Outcast rozwinęła gatunek nieliniowych gier z otwartym światem, jej główny bohater powraca na planetę Adelpha w długo oczekiwanym sequelu. Zostaje wskrzeszony przez wszechmocnych Yodów i szybko orientuje się, że Talanie są zniewoleni, świat ogołocono z surowców, a przeszłość mężczyzny wiąże się z inwazją robotów. Raz jeszcze musi on spróbować ocalić planetę – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Outcast: A New Beginning powstaje z myślą o komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja Appeal Studios dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!