Ostatnia szansa Battlefielda 2042? Do gry zmierza ogromna aktualizacja

Radosław Krajewski
2022/04/13 16:10

DICE zapowiedziało pojawienie się nowego patcha zawierającego aż 400 poprawek.

Battlefield 2042 nie ma się zbyt dobrze. Ostatnio informowaliśmy o spadku graczy, których liczba wynosiła mniej niż tysiąc. Był to pierwszy przypadek, w którym tak niewielu graczy bawiło się jednocześnie w grze na Steamie. DICE szybko zareagowało i studio właśnie zapowiedziało nową aktualizację. Według ogłoszenia na graczy czeka ponad 400 poprawek i ulepszeń, które trafią na serwery już w przyszłym tygodniu.

Ostatnia szansa Battlefielda 2042? Do gry zmierza ogromna aktualizacja

Na więcej informacji będziemy musieli jeszcze poczekać, ale już teraz specjalista do spraw komunikacji ze społecznością Kevin Johnson ujawnił kilka z nich. Wśród ogłoszonych poprawek, oprócz usunięcia kolejnych błędów, gracze będą mogli liczyć na zwiększenie balansu niektórych specjalistów (Rao, Paik, Sundance), a także wstążek, aby łatwiej było można je zdobyć w niektórych trybach, oraz punktów doświadczenia za akcje wsparcia i grę zespołową. Ponadto gra doczeka się ulepszeń pojazdów, oraz dodatków do broni, aby miały większy wpływ na wybór wyposażenia i skuteczność podczas wymian ognia z przeciwnikami.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Battlefield 2042 zadebiutował w listopadzie ubiegłego roku. Produkcja dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!