Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Mass Effect Legendary Edition w liczbach, czyli najpopularniejsze wybory graczy

Mikołaj Ciesielski
2021/07/28 09:00

Na oficjalnym profilu marki na Facebooku opublikowano garść ciekawych statystyk na temat odświeżonych przygód komandora Sheparda.

Mass Effect Legendary Edition w liczbach, czyli najpopularniejsze wybory graczy

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że Mass Effect: Legendary Edition doczekało się modyfikacji wprowadzającej wyższej jakości tekstury. Tymczasem wczoraj na oficjalnym profilu marki na Facebooku opublikowano garść ciekawych statystyk dotyczących wyborów podejmowanych przez graczy w odświeżonej trylogii. Ostrzegamy jednak, że przedstawione infografiki mogą zawierać spoilery z pierwszych trzech część serii Mass Effect.

Pierwsze statystyki dotyczą kreacji postaci. Okazuje się, że 68% graczy zdecydowało się na rozgrywkę męskim bohaterem, a najczęściej wybieraną przez użytkowników klasą postaci był Żołnierz (40%). Natomiast w przypadku przeszłości protagonisty najczęstszym wyborem była Ziemia, którą wybrało 52% osób grających w Mass Effect: Legendary Edition.

Kolejna infografika została poświęcona misji na planecie Virmir. Okazuje się, że 60% graczy zdecydowało się wówczas uratować Ashley, a nie Kaidana. Użytkownicy byli natomiast dużo bardziej zgodni w przypadku Wrexa, ponieważ tylko 6% grających zdecydowało się opuścić wspomniane miejsce bez kroganina.

Deweloperzy opublikowali też planszę przedstawiającą najpopularniejszych towarzyszy w pierwszej odsłonie serii. W tym zestawieniu króluje Garrus, a tuż za nim uplasowały się Tali oraz Liara. Nie zapomniano też o wyborach związanych z królową raknii, a także o kilku innych ciekawych statystykach. Wszystkie infografiki znajdziecie poniżej lub pod tym adresem.

Na koniec przypomnijmy, że Mass Effect: Legendary Edition zadebiutowało na rynku w maju tego roku na komputerach osobistych oraz PlayStation 4 i Xbox One. Produkcję można uruchomić również na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S w ramach wstecznej kompatybilności. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat odświeżonych przygód komandora Sheparda, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Mass Effect: Edycja Legendarna. Sto godzin doskonałej space-opery.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!