One Piece: scenariusz 2. sezonu już gotowy i czeka na rozpoczęcie produkcji

Krzysztof Żołyński
2023/09/09 20:30
0
0

Producenci One Piece twierdzą, że scenariusz drugiego sezonu został już napisane i że nowa seria odcinków może być gotowa do emisji w ciągu roku.

Mamy gotowy scenariusz. Myślę, że Netflix analizuje różne sytuacje dotyczące liczby odcinków. Myślę, że próbują to rozgryźć i dostaniemy sygnał w przeciągu tygodnia. Wydaje się, że istnieje duży impuls, aby kontynuować nasze działania i opracować długoterminową strategię. Czekamy więc na znak do działania.

One Piece: scenariusz 2. sezonu już gotowy i czeka na rozpoczęcie produkcji

Netflix zwykle szybko odnawia swoje wielkie hity, a ponieważ One Piece dorównuje rekordom ustanawianym przez Wednesday, a wcześniej przez Stranger Things, nie ma wątpliwości, że kontynuacja nastąpi tak szybko jak to tylko możliwe.

One Piece otrzyma drugi sezon?

Realistycznie rzecz biorąc, mam nadzieję, że za rok, jeśli będziemy działać bardzo szybko, a jest taka możliwość. Gdzieś od roku do 18 miesięcy moglibyśmy być gotowi do premiery. – powiedziała Becky Clements, prezes Tomorrow Studios, o postępach w realizacji drugiego sezonu.

GramTV przedstawia:

Warto przypomnieć, że ósmy i ostatni odcinek pierwszego sezonu zakończył się wyraźną furtką prowokującą kontynuację, a więc producenci zakładali, że uda się im przekonać streamera do zatwierdzenia kolejnego sezonu.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!