One Piece Odyssey z datą premiery. Nowe jRPG zadebiutuje na początku 2023 roku

Mikołaj Ciesielski
2022/09/16 08:00
0
0

Deweloperzy ze studia ILCA oraz firma Bandai Namco opublikowali też nowy zwiastun gry.

One Piece Odyssey z datą premiery. Nowe jRPG zadebiutuje na początku 2023 roku

Jeśli czekacie na zapowiedziane pod koniec marca One Piec Odyssey, czyli nowe jRPG na podstawie popularnej mangi i anime, to z pewnością zainteresują Was informacje przekazane wczoraj przez deweloperów ze studia ILCA oraz firmę Bandai Namco. Twórcy oraz wydawca opublikowali bowiem nowy zwiastun, za którego sprawą ujawniono dokładną datę premiery wspomnianej produkcji.

Nowy zwiastun One Piece Odyssey zdradza datę premiery gry

Okazuje się, że One Piece Odyssey zadebiutuje na PC oraz konsolach Sony i Microsoftu dokładnie 13 stycznia 2023 roku. Zwiastun, w którym ujawniono dokładną datę premiery gry, pozwala przyjrzeć się również kilku scenkom przerywnikowym. Na końcu materiału zaprezentowano natomiast edycje specjalne, w tym wydanie kolekcjonerskie zawierające m.in. figurkę przedstawiającą Monkey D. Luffy’ego oraz Lim. Rzućcie okiem na wideo na dole wiadomości i sprawdźcie sami.

Zgodnie z zapowiedziami One Piece Odyssey opowie zupełnie nową historię piratów z East Blue. Warto jednak pamiętać, że nad projektami nowych postaci i potworów czuwa sam Eiichiro Oda – twórca mangi. Dodatkowo twórcy zapewniają, że prace nad grą trwają od kilku lat, a dzięki wspomnianej produkcji fani marki będą mogli „naprawdę dotknąć świata One Piece”.

Na koniec przypomnijmy, że One Piece Odyssey zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z obszernym gameplayem, który pozwala sprawdzić, jak produkcja studia ILCA prezentuje się w akcji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!