One Piece Odyssey na rozgrywce. Zobaczcie 18-minutowy gameplay z nowego jRPG

Mikołaj Ciesielski
2022/07/04 10:05

Produkcja na podstawie popularnej mangi i anime ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku.

One Piece Odyssey na rozgrywce. Zobaczcie 18-minutowy gameplay z nowego jRPG

Jeśli czekacie na zapowiedziane pod koniec marca One Piece Odyssey, czyli nowe jRPG na podstawie popularnej mangi i anime, to mamy dla Was dobre wieści. Na wczorajszej transmisji live z okazji Anime Expo 2022 firma Bandai Namco oraz deweloperzy ze studia ILCA zaprezentowali obszerny gameplay ze wspomnianej produkcji. Trwający niemal 18 minut materiał pozwala dokładnie przyjrzeć się poszczególnym elementom gry. Całość znajdziecie natomiast na dole wiadomości.

Zgodnie z zapowiedziami akcja One Piece Odyssey zostanie osadzona na długo po rozpoczęciu wyprawy Monkey D. Luffy’ego i załogi po legendarny skarb One Piece. Produkcja studia ILCA opowie zupełnie nową historię piratów z East Blue, ale nad projektami nowych postaci i potworów czuwa sam Eiichiro Oda – twórca mangi. Deweloperzy podkreślają, że tytuł powstaje od kilku lat i pozwoli fanom wspomnianej marki „naprawdę dotknąć świata One Piece”.

Na koniec przypomnijmy, że One Piece Odyssey zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jak wspomnieliśmy wyżej, produkcja ma zadebiutować na wymienionych platformach jeszcze w tym roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!