Okazje na koniec roku w PlayStation Store. Masa promocji na gry na PS4 i PS5

Mikołaj Ciesielski
2023/11/28 11:10
0
0

W cyfrowym sklepie Sony pojawiła się nowa wyprzedaż, w ramach której przeceniono m.in. GTA V, Ratchet & Clank: Rift Apart czy Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei.

Black Friday 2023 w PlayStation Store dobiegło końca, ale okazuje, że się posiadacze PlayStation 4 i PlayStation 5 mogą już skorzystać z nowej oferty specjalnej. W cyfrowym sklepie Sony ruszyła bowiem wyprzedaż o nazwie „Okazje na koniec roku”, w ramach której przeceniono całą masę gier na wspomniane wyżej konsole. Gracze w niższych cenach mogą kupić m.in. takie tytuły jak Death Stranding: Director’s Cut, Diablo II: Resurrected, Ghost of Tsushima: Director’s Cut, Grand Theft Auto V, Monster Hunter Rise, Ratchet & Clank: Rift Apart czy też Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei.

Wyprzedaż „Okazje na koniec roku” w PlayStation Store kończy się 21 grudnia 2023 roku, a pełną listę przecenionych produkcji znajdziecie bezpośrednio w cyfrowym sklepie Sony. Poniżej prezentujemy natomiast kilka ofert, na które naszym zdaniem warto zwrócić uwagę.

Okazje na koniec roku w PlayStation Store. Masa promocji na gry na PS4 i PS5

Okazje na koniec oku 2023 w PlayStation Store – wybrane oferty:

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!