Oferta dnia na Steam. Kolejne promocje dla pecetowych graczy w sklepie Valve

LM
2021/10/12 14:51

Platformówka, przygodówka i utytułowane RPG w najnowszych promocjach na platformie Steam. Łowy czas zacząć.

Kolejny tydzień i następne wspaniałe okazje do skoku w wirtualne światy po taniości, albo… powiększenia ogromnej już kupki wstydu. Valve ruszyło z nowymi krótkoterminowymi ofertami w sklepie Steam, podczas których możecie złapać dwie produkcje w dużo atrakcyjniejszej cenie. Jedynym mankamentem w każdym z przypadków jest brak polskiej wersji językowej, co warto mieć na uwadze przed dokonaniem zakupu. Dla każdej z promocji przewidziano teraz inne okienko, więc przy okazji pokusiliśmy się o bonusową, nieco dłuższą, ale jakże interesującą propozycję. Konkrety poniżej.

Oferta dnia na Steam. Kolejne promocje dla pecetowych graczy w sklepie Valve

Inmost – 37,79 PLN

Na dobry początek platformówka z elementami przygodówki i licznymi łamigłówkami od litewskiego niezależnego studia Hidden Layer Games. Kilkugodzinna, utrzymana w klimatach thrillera opowieść zawiedzie nas do opuszczonego zamku, którego tajemnice przyjdzie nam rozwikłać. Do naszej dyspozycji oddano trzech unikalnych bohaterów z własnymi mechanikami rozgrywki. Całość skupiona na eksploracji i poszukiwaniu przejść do kolejnych etapów, eliminacji oponentów i wabienia ich w pułapki, a wszystko to w klimatycznej pixelartowej oprawie wizualnej. Niestety wydawca Chuckefish nie zadbał o polską wersję językową.

Inmost nabędziecie w promocyjnej cenie na Steam do 19:00 czasu polskiego w środę 13 października.

Inmost – 37,79 PLN, Oferta dnia na Steam. Kolejne promocje dla pecetowych graczy w sklepie Valve

The Suicide of Rachel Foster – 9,99 PLN

Danie główne, to wyprodukowana przez studio ONE-O-ONE GAMES pierwszoosobowa mieszanka dreszczowca i horroru. Podczas zabawy wcielimy się w Nicole, która przed laty porzuciła rodzinny hotel na wieść o romansie ojca z nastolatką o imieniu Rachel. Ta ostatnia krótko później zaszła w ciążę, a następnie popełniła samobójstwo. Wraz z bohaterką odkrywamy tajemnice skrywane przez hotel, a twórcy obiecują dojrzałą, wzruszającą fabułę i ciarki na plecach dzięki zastosowaniu binauralnego (nagrywanego na dwa mikrofony) dźwięku.

The Suicide of Rachel Foster nabędziecie w promocyjnej cenie na Steam do 19:00 czasu polskiego w piątek 15 października.

GramTV przedstawia:

The Suicide of Rachel Foster – 9,99 PLN, Oferta dnia na Steam. Kolejne promocje dla pecetowych graczy w sklepie Valve

Disco Elysium The Final Cut – 78,64 PLN

Na deser utytułowane fabularne RPG od studia ZA/UM. Prawdopodobnie najlepsze RPG ostatnich lat pozwala nam wcielić się w detektywa, który po ostatniej libacji nie tylko nie pamięta kim, ale też gdzie jest. Szybko musi się otrząsnąć, gdyż na rozwiązanie czeka sprawa tajemniczego linczu w dzielnicy Revachol. Stawiający na narrację i elastyczną rozgrywkę roleplej nie unika trudnych tematów, ale dla równowagi podaje je w łagodnym stylu przy klimacie pierwszej połowy XX wieku.

W odróżnieniu od oryginalnej wersji The Final Cut oferuje przede wszystkim kompletny anglojęzyczny dubbing dla wszystkich napotkanych postaci. Jednocześnie możemy liczyć na poprawki w mechanikach rozgrywki, animacjach i dostęp do wyciętych wcześniej zadań fabularnych. Te ostatnie dodatkowo usprawniono, dzięki czemu wprowadzają do zabawy nowe lokacje i bohaterów.

Disco Elysium The Final Cut nabędziecie w promocyjnej cenie na Steam do 19:00 czasu polskiego w poniedziałek 18 października.

Disco Elysium The Final Cut – 78,64 PLN, Oferta dnia na Steam. Kolejne promocje dla pecetowych graczy w sklepie Valve

Oferty nie leżą na ulicy? Nie, ale masę interesujących okazji znajdziecie w naszym zestawieniu promocji dla pecetowych graczyZa darmo to uczciwa cena. Październikowe okazje na darmowe gry na PC.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!