Necromunda: Hired Gun z nowym zwiastunem i krwawymi fragmentami rozgrywki

Mikołaj Ciesielski
2021/04/22 09:00

Sprawdźcie, jak prezentuje się nowa strzelanka z uniwersum Warhammera 40,000.

Necromunda: Hired Gun z nowym zwiastunem i krwawymi fragmentami rozgrywki

W marcu doczekaliśmy się zapowiedzi gry Necromunda: Hired Gun, czyli nowej strzelanki osadzonej w uniwersum Warhammera 40,000. Deweloperzy ze Streum On Studio postanowili przypomnieć graczom o swojej produkcji, czego efektem jest nowy zwiastun wspomnianego tytułu, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki. Materiał pozwala także przyjrzeć się klimatycznym lokacjom oraz poznać nieco świat gry. Pojawiły się też dynamiczne starcia z oponentami i krwawe eliminacje.

Necromunda: Hired Gun powinno przypaść do gustu miłośnikom ostatnich odsłon serii DOOM. Podobnie, jak w produkcjach id Software, tak i w nadchodzącym dziele Streum On Studio do dyspozycji graczy oddany zostanie zróżnicowany arsenał, a kluczem do zwycięstwa będzie nie tylko umiejętność strzelania, ale także sprawne przemieszczanie się po lokacjach, by jak najefektywniej poradzić sobie licznymi grupami przeciwników.

Przypomnijmy, że Necromunda: Hired Gun zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera 1 czerwca bieżącego roku. W trakcie rozgrywki wcielimy się w najemnika, który wraz ze swoim cybernetycznym psem podejmie się różnego rodzaju zleceń, które w większości będą skupiać się na eliminacji konkretnych celów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
22/04/2021 13:41

Wygląda dobrze.