Nowe materiały z Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin pokazują turową walkę

Mikołaj Ciesielski
2021/04/27 22:00

Capcom przypomina graczom o swojej produkcji.

Nowe materiały z Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin pokazują turową walkę

W zeszłym tygodniu poznaliśmy wymagania sprzętowe Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin dla wersji PC, a także dowiedzieliśmy się, że gra będzie korzystać z antypirackiego oprogramowania Denuvo. Tymczasem dzisiaj firma Capcom zorganizowała transmisję live poświęconą wydanemu niedawno Monster Hunter Rise oraz wspomnianemu Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin. Na wydarzeniu otrzymaliśmy m.in. nowy zwiastun drugiej z wymienionych produkcji, a japońska firma zaprezentowała też fragmenty rozgrywki, pokazujące turowy system walki. Całość znajdziecie na dole tej wiadomości. Wspomniany gameplay można zobaczyć w 34:20 minucie materiału.


Przypomnijmy, że Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin zmierza na komputery osobiste oraz konsolę Nintendo Switch. Premiera gry jest zaplanowana na 9 lipca bieżącego roku. Warto przypomnieć, że wspomniana produkcja jest kontynuacją Monster Hunter Stories, które pojawiło się na rynku w 2017 roku na konsoli Nintendo 3DS. Podobnie jak pierwsza część, tak i sequel położy duży nacisk na fabułę.

W kontynuacji ponownie pojawi się także mechanika, z którą gracze mieli do czynienia we wspomnianym pierwowzorze. Mowa tutaj o nawiązywaniu relacji z potworami, dzięki czemu zwiększą się ich statystyki. Ponadto bohater podczas swojej przygody napotka wiele postaci niezależnych, które będą mogły mu towarzyszyć w dalszej podróży.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!