Nowy zwiastun filmu Szybcy i wściekli 10. Wybuchy, pościgi i zniszczony Watykan (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2023/04/20 10:05
1
0

Wydawało się, że seria nie może już niczym zaskoczyć, ale Vinowi Dieselowi znowu się udało.

Aktualizacja: Dodaliśmy polski zwiastun filmu Szybcy i wściekli 10, który znajdziecie na samym dole.

Oryginalna wiadomość: Równo miesiąc pozostał do premiery Szybkich i wściekłych 10. Z tej okazji Universal Pictures zaprezentował nowy zwiastun swojej superprodukcji, na którym możemy zobaczyć niepublikowane wcześniej sceny z Domem Toretto i jego rodziną. Film zapowiada się kolejną bezkompromisową, szaloną i absurdalną akcję z masą pościgów, wybuchów i groźnych min, na które rywalizować będą Vin Diesel i Jason Momoa. Zwiastun Szybkich i wściekłych 10 zobaczycie poniżej.

Nowy zwiastun filmu Szybcy i wściekli 10. Wybuchy, pościgi i zniszczony Watykan (Aktualizacja)

Dominic Toretto musi chronić swoich przyjaciół i rodzinę przed Cipher, która łączy siły z Dantem Reyesem, synem lorda narkotykowego Hernana Reyesa, szukając zemsty za śmierć ojca spowodowaną przez Toretto przed kilkoma laty. Rozpoczyna się kolejna niebezpieczna rozgrywka, w której zwycięzca może być tylko jeden.

GramTV przedstawia:

Za kamerą Szybkich i wściekłych 10 stanął Louis Leterrier, reżyser znany z takich filmów, jak Incredible Hulk, Iluzja i Starcie Tytanów. W obsadzie znaleźli się: Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Jordana Brewster, Nathalie Emmanuel, Sung Kang, Michael Rooker, Charlize Theron, Jason Statham, John Cena, Scott Eastwood, Helen Mirren, Rita Moreno, oraz Jason Momoa, Daniela Melchior, Brie Larson, Alan Ritchson, Gal Gadot i Cardi B.

Przypomnijmy, że kinową premierę filmu Szybcy i wściekli 10 zaplanowano na 19 maja.

Szybcy i wściekli 10 – nowy zwiastun filmu

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
20/04/2023 11:04

Widzę że znowu mamy intensywną pracę kamery żeby nie było widać że Wan w Dieslu jest znacząco niższy od Mamoy