WB opóźnia zwiastun Fantastycznych zwierząt 3. Możliwa zmiana daty premiery filmu

Radosław Krajewski
2022/02/24 19:30
0
0

Warner Bros. opóźnił premierę nowego zwiastuna trzeciej części Fantastycznych zwierząt.

Na początku tygodnia Warner Bros. ogłosił debiut nowego zwiastuna Fantastycznych zwierząt: Tajemnic Dumbledore’a na 24 lutego. Wcześniej studio pochwaliło się serią nowych plakatów ze wszystkimi najważniejszymi bohaterami widowiska. Jednak wytwórnia zmieniła plany w związku z sytuacją na Ukrainie. Francuskojęzyczny profil Univers Harry Potter podał, że Warner poinformował o opóźnieniu trailera, który pojawi się w innym terminie.
WB opóźnia zwiastun Fantastycznych zwierząt 3. Możliwa zmiana daty premiery filmuZdaniem insidera AccountNGT studio mogło przełożyć debiut zwiastuna ze względu na podjęcie w ostatniej chwili decyzji o opóźnieniu premiery Fantastycznych zwierząt: Tajemnic Dumbledore’a. Materiał miał zostać edytowany, aby ogłosić nową datę premiery filmu. Insider podaje również, że zmiana daty może wpłynąć również na zapowiedziany na ten rok Hogwarts Legacy, które ma zostać zaprezentowane na najbliższym State of Play od Sony.

Wczytywanie ramki mediów.

Akcja filmu przenosi nas do lat 30. XX wieku, kiedy czarodziejski świat staje się coraz bardziej zaangażowany w zbrojny konflikt w Europie. Albus Dumbledore coraz mocniej obawia się rosnącej w siły potęgi Grindelwalda. Powierza Newtowi Scamanderowi i jego przyjaciołom tajną misję, która doprowadzi do wielkiego starcia z armią Grindelwalda. Sprawi to, ze Dumbledore będzie zastanawiał się, jak długo uda mu się pozostać na uboczu w zbliżającej się wojnie.

Reżyserem Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a jest David Yates, czyli twórca dwóch poprzednich odsłon serii oraz czterech odsłon z serii o Harrym Potterze. Za scenariusz odpowiadają J. K. Rowling oraz Steve Kloves. W obsadzie znaleźli się: Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Ezra Miller, Callum Turner, William Nadylam, Poppy Corby-Tuech, Jessica Williams, Jude Law, Mads Mikkelsen, Victoria Yeates, Oliver Masucci oraz Richard Coyle i Maria Fernanda Cândido.

GramTV przedstawia:

Trzecia część Fantastycznych zwierząt ma zadebiutować 15 kwietnia 2022 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!