Nowy zwiastun trzeciej części Fantastycznych zwierząt jeszcze w tym tygodniu

Radosław Krajewski
2022/02/22 13:00
0
0

Zapowiedź nowego materiału z Fantastycznych zwierząt: Tajemnic Dumbledore’a ogłosiła jedna z gwiazd filmu.

Do premiery trzeciej części Fantastycznych zwierząt pozostały niecałe dwa miesiące. Do tej pory otrzymaliśmy tylko jeden pełny zwiastun, który pojawił się jeszcze pod koniec ubiegłego roku. Warner Bros. postanowił to zmienić i jeszcze w tym tygodniu zadebiutuje kolejna zapowiedź Fantastycznych zwierząt: Tajemnic Dumbledore’a.Nowy zwiastun trzeciej części Fantastycznych zwierząt jeszcze w tym tygodniuWczoraj na oficjalnym profilu filmu na Twitterze pojawił się film z Judem Lawem wcielającym się w Albusa Dumbledore’a, który ogłosił, że nowy zwiastun trzeciej części Fantastycznych zwierząt pojawi się już 24 lutego, czyli w najbliższy czwartek. Niestety nie zdradzono żadnych szczegółów, ale możemy oczekiwać trwającego od 2 do 3 minut materiału, który zaprezentuje nowe sceny z produkcji.

Akcja filmu przenosi nas do lat 30. XX wieku, kiedy czarodziejski świat staje się coraz bardziej zaangażowany w zbrojny konflikt w Europie. Albus Dumbledore coraz mocniej obawia się rosnącej w siły potęgi Grindelwalda. Powierza Newtowi Scamanderowi i jego przyjaciołom tajną misję, która doprowadzi do wielkiego starcia z armią Grindelwalda. Sprawi to, ze Dumbledore będzie zastanawiał się, jak długo uda mu się pozostać na uboczu w zbliżającej się wojnie.

Reżyserem Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a jest David Yates, czyli twórca dwóch poprzednich odsłon serii oraz czterech odsłon z serii o Harrym Potterze. Za scenariusz odpowiadają J. K. Rowling oraz Steve Kloves. W obsadzie znaleźli się: Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Ezra Miller, Callum Turner, William Nadylam, Poppy Corby-Tuech, Jessica Williams, Jude Law, Mads Mikkelsen, Victoria Yeates, Oliver Masucci oraz Richard Coyle i Maria Fernanda Cândido.

GramTV przedstawia:

Trzecia część Fantastycznych zwierząt zadebiutuje 15 kwietnia 2022 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!