Nekromanta rusza do walki – Diablo 2: Resurrected na kolejnym zwiastunie

Mikołaj Ciesielski
2021/09/08 09:00
0
0

Blizzard prezentuje kolejną klasę postaci dostępną w odświeżonej wersji Diablo 2.

Nekromanta rusza do walki – Diablo 2: Resurrected na kolejnym zwiastunie

Za nieco ponad dwa tygodnie na komputerach osobistych zadebiutuje Diablo 2: Resurrected. Nic więc dziwnego, że Blizzard od kilku dni nieustannie przypomina nam o wspomnianej produkcji i prezentuje kolejne klasy postaci. W ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć materiały poświęcone Barbarzyńcy, Czarodziejce, Paladynowi, Amazonce oraz Druidowi. Wczoraj przyszedł natomiast czas na Nekromantę. Najnowszy zwiastun znajdziecie na dole wiadomości.

Podobnie, jak w przypadku poprzednich materiałów promocyjnych, tak i najnowszy trailer pozwala nam sprawdzić, jak wspomniana klasa postaci prezentuje się w akcji. Nekromanta do perfekcji opanował magię, która pozwala mu wskrzeszać zmarłych, a nawet tworzyć ze szczątków śmiercionośne pociski czy też bariery ochronne przed wrogimi atakami. Potrafi też wzywać i kontrolować różnego rodzaju stworzenia, a także rzucać na oponentów osłabiające ich klątwy. Tymczasem rzućcie okiem na zwiastun i dajcie znać, jak podoba Wam się Nekromanta w odświeżonej wersji Diablo 2.

Na koniec przypomnijmy, że Diablo 2: Resurrected zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Premiera 23 września bieżącego roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z minimalnymi oraz rekomendowanymi wymaganiami sprzętowymi dla wersji PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!